Конор протруйник

Конор протруйник

Виробник: БЕСТ/BEST
Артикул: Конор
Наявність: В наявності
348 грн з ПДВ
Мінімальне замовлення цього товару 20

Протруйник Конор (карбоксин + тирам)
Діюча речовина: карбоксин 200 г / л, тирам 200 г / л

Препаративна форма: водно-суспензійний концентрат

Протруйник-фунгіцид Конор системно-контактний препарат. Це протруйник який має фунгіцидні властивості. Суперефективний для захисту насіння зернових від курній головні, пліснявіння, кореневих гнилей, антракноза. Засіб легко застосовувати, і воно безпечно для насіння.

Застосовується на культурах: Горох, Кукурудза, Льон, Пшениця озима та яра, жито, ячмінь озимий та ярий.

Контролює хвороби: Антракноз, Кореневі гнилі, Цвіль насіння, Пузирчастая сажка, Плямистості, Стеблевая сажка, Тверда летюча сажка

Перевагою препарату Конор є те, що цей засіб не тільки забезпечує контроль хвороб, але і є регулятором росту.

Протруйник Конор працює в чотирьох напрямках: стимулює пророщування, збільшує довжину колеоптиля, сприяє збільшенню фортеці стебла і розвитку сильної кореневої системи. Результат проявляється в увеличени однорідних проростків.

Фунгіцидну дію: стимулює процес проростання, сприяє подовженню періоду утворення оболонки, забезпечує поліпшеному формуванню стеблостою, здоровому розвитку коренів.

Дві діючі речовини забезпечують контроль широкого спектру захворювань, що передаються насінням та через грунт:
• Карбоксин - це системний фунгіцид, який абсорбується в тканини зерна і проростка. Захищає насіння від патогенів, що знаходяться на поверхні зерна, так і від патогенів, які можуть знаходитися всередині неї. Карбоксин добре зарекомендував себе як один з найбільш ефективних системних фунгіцидів для боротьби проти летючої сажки та інших подібних захворювань, збудники яких переносяться під час цвітіння і знаходяться всередині рослини у стані спокою до початку проростання. Карбоксин також ефективно діє проти широкого спектру збудників, що передаються поверхневим шляхом (тверда головешка) і через грунт.
• Тірам - це контактний фунгіцид широкого спектру дії, який контролює патогени, що знаходяться на поверхні насіння та у грунті. Шляхом дифузії у грунт на коротку відстань навколо обробленого зернятка тирам утворює в грунті захисну зону, яка служить захисним бар'єром від грибкової інфекції і захищає насіння і паростки від гнилей.

Протруювання насіння проводять напівсухим способом.

Протруєне насіння повинні зберігатися при нормальних температурних умовах і вологості. Перед посівом насіння, необхідно проводити тести на визначення схожості.

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной