Конор протруйник

Конор протруйник
Архівний товар

Виробник: БЕСТ/BEST

Засоби захисту рослин (агрохімія)

Конор ЗЗР, фунгіцид Конор, протруйник Конор, Конор бест, Конор ціна протруйник, Конор купити протруйник, замовлення протруйника насіння, Вітавакс Конор, генерик Конор, генерик Вітавакс, Вітавакс кіровоград

Вартiсть: 477 грн

Опис

Протруйник Конор (карбоксин + тирам)
Діюча речовина: карбоксин 200 г / л, тирам 200 г / л

Препаративна форма: водно-суспензійний концентрат

Протруйник-фунгіцид Конор системно-контактний препарат. Це протруйник який має фунгіцидні властивості. Суперефективний для захисту насіння зернових від курній головні, пліснявіння, кореневих гнилей, антракноза. Засіб легко застосовувати, і воно безпечно для насіння.

Застосовується на культурах: Горох, Кукурудза, Льон, Пшениця озима та яра, жито, ячмінь озимий та ярий.

Контролює хвороби: Антракноз, Кореневі гнилі, Цвіль насіння, Пузирчастая сажка, Плямистості, Стеблевая сажка, Тверда летюча сажка

Перевагою препарату Конор є те, що цей засіб не тільки забезпечує контроль хвороб, але і є регулятором росту.

Протруйник Конор працює в чотирьох напрямках: стимулює пророщування, збільшує довжину колеоптиля, сприяє збільшенню фортеці стебла і розвитку сильної кореневої системи. Результат проявляється в увеличени однорідних проростків.

Фунгіцидну дію: стимулює процес проростання, сприяє подовженню періоду утворення оболонки, забезпечує поліпшеному формуванню стеблостою, здоровому розвитку коренів.

Дві діючі речовини забезпечують контроль широкого спектру захворювань, що передаються насінням та через грунт:
• Карбоксин - це системний фунгіцид, який абсорбується в тканини зерна і проростка. Захищає насіння від патогенів, що знаходяться на поверхні зерна, так і від патогенів, які можуть знаходитися всередині неї. Карбоксин добре зарекомендував себе як один з найбільш ефективних системних фунгіцидів для боротьби проти летючої сажки та інших подібних захворювань, збудники яких переносяться під час цвітіння і знаходяться всередині рослини у стані спокою до початку проростання. Карбоксин також ефективно діє проти широкого спектру збудників, що передаються поверхневим шляхом (тверда головешка) і через грунт.
• Тірам - це контактний фунгіцид широкого спектру дії, який контролює патогени, що знаходяться на поверхні насіння та у грунті. Шляхом дифузії у грунт на коротку відстань навколо обробленого зернятка тирам утворює в грунті захисну зону, яка служить захисним бар'єром від грибкової інфекції і захищає насіння і паростки від гнилей.

Протруювання насіння проводять напівсухим способом.

Протруєне насіння повинні зберігатися при нормальних температурних умовах і вологості. Перед посівом насіння, необхідно проводити тести на визначення схожості.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду