Конкур гербіцид

Конкур гербіцид
В наявності
Вартiсть: 1 150 грн

Опис

Конкур – системний гербіцид із чудовими трансламінованими властивостями та підвищеними акроперальними здібностями, призначений для захисту посівів соєвих культур від зараження широколистими та злаковими бур'янами. Формою постачання є висококонцентрована суспензія з підвищеним вмістом діючої речовини – метрибузин.

Метрибузин – це похідна групи хімікатів триазинів, поширених речовин, є основою великої номенклатури засобів захисту рослин. Їх характер на небажану рослинність полягає у створенні, так званого, гербіцидного екрану на грунті. При проростанні бур'янів через «екран» відбувається їх насичення діючою речовиною, яка накопичуючись у різних тканинах рослинних організмів, інгібує ряд обмінних процесів у них. Що дестабілізує бур'яни, призводить до захворювань їхньої зеленої маси та швидкої загибелі. Перші ознаки дестабілізації з'являються протягом першого тижня, повне відмирання відбувається до кінця третього.

НОРМА ВИТРАТИ:

  • Соя - 0,5-0,7л/га
  • Картопля - 0,5-1,1л/га
  • Томати - 0,5л/га

З переваг, що забезпечуються застосуванням Конкуру, варто зазначити:

• Тривалий характер продуктивної дії, зумовлений ґрунтовим використанням, завдяки чому препарат може проникати всередину рослини як через листові поверхні, стебла та інші надземні частини, так і через кореневі системи;

• Підвищений рівень селективності, що щадить культурні рослини;

• Можливість застосування на ґрунтах з будь-яким механічним складом;

• Найширший спектр спрямованості, засіб показав свою ефективність проти великої номенклатури різновидів бур'янів.

Хімікат має певні обмеження щодо температурно-кліматичних показників навколишнього середовища при використанні. А також щодо процентного вмісту гумусної складової в структурі оброблюваного грунту. Дану інформацію, а також рекомендовані норми витрати препарату та інші необхідні дані щодо його ефективної експлуатації можна знайти в інструкції із застосування Конкуру.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Док Про фунгіцид

0

Фунгіцид Док ПроФасовка: пакет 0,4 і 2 кг.Характеристика: Двокомпонентний фунгіцид Док Про від компа..

Вартiсть: 1 240 грн
Купити
Антистрес 03

5

Комплекс Antistress 03Фасовка: каністри 10 л.Препаративна форма: рідкий концентрат.Виробник: компані..

Вартiсть: 595 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду