Контадор інсектицид

Контадор інсектицид
В наявності

Виробник: Нертус

Засоби захисту рослин (агрохімія)

Контадор Нертус, Контадор ціна, Контадор купити, купити Контадор, купити Контадор Нертус, купити інсектицид Контадор, Контадор інсектицид, Контадор ЗЗР, Контадор це

Вартiсть: 600 грн

Опис

Інсектицид Контадор Імідаклоприд 200г / л.
Тарна одиниця: каністра 5 л
Призначення: Високоефективний інсектицид використовується для захисту сільськогосподарських культур від низки шкідників. Має яскраво виражену системну та контактно-шлункову дію яка однаково розповсюджується і на дорослих особин, і на личинки комах на різних стадіях розвитку. 
Дія: Препарат швидко вбирається рослинами через надземну масу та коріння. Його діючим компонентом є імідаклоприд. Після проникнення в організм шкідника разом з їжею він блокує передачу нервових імпульсів центральною нервовою системою, внаслідок чого шкідник втрачає змогу харчуватися й гине протягом кількох годин, максимум впродовж однієї доби. Період активної захисної дії препарату складає 15-30 днів, в залежності від погодних умов. 
Застосування: Контадор вноситься наземними обприскувачами. Максимальна ефективність проявляється, коли чисельність шкідників досягла рівня економічного порогу шкодочинності. Робочий розчин має рівномірно змочувати поверхню рослин, але не стікати з неї. 
Препарат проявляє стійкість до активного сонячного випромінювання та спекотної погоди. Водночас оптимальними температурними умовами для його внесення є +12…+25 °С. У разі опадів через 3-4 години після обприскування ефективність дії фунгіциду не зменшується.
Не рекомендується обробляти рослини робочим розчином Контадору при стресових умовах росту (заморозки вночі, вологість повітря менше 50%, температура нижче або вище оптимальної) та швидкості вітру понад 2 м/с.
Проводити механізовані роботи на оброблених площах можна на наступний день пілся внесення препарату, ручні – через три дні. 
Додаткова інформація: При застосуванні препарату Контадор часове обмеження для льоту бджіл повинно складати 9-10 діб, а захисна зона має бути не менше 4-5 км. Бджолярів треба обов’язково попередити про терміни і зони внесення даного інсектициду. 

контадор цена
контадор сзр
​Тара 1л.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду