Командор інсектицид

Командор інсектицид

Виробник: АЛЬФА ХІМГРУП / ALFA SEEDS/ АЛЬФА СМАРТ АГРО
Артикул: Командор
Наявність: В наявності
500 грн з ПДВ

Інсектицид Командор

Фасовка: 1 л
Призначення: Високоефективний контактно-кишковий інсектицид Командор від відомого українського виробника «Альфа Хімгруп» застосовується в сільськогосподарській галузі для захисту різних культурних рослин від широкого спектру поширених шкідників.
Дія: Препарат створений на основі імідаклоприду і відрізняється довгим захисним періодом. Після обробки діюча речовина проникає всередину організму рослин через корені, стебла і листя. Після того, як комахи-шкідники з'їдять оброблені інсектицидом вегетативні органи, у них спостерігається ураження нервової системи, що призводить до загибелі.
Командор є ефективним захистом перед такими поширеними шкідниками, як тля, клопи, довгоносики, білокрилки, щитівки, трипси, личинки коваликів, листоїди, чернотелки, сарана, мінери, терміти та ін.
Переваги препарату:
• має широкий спектр дії;
• може забезпечувати дуже довгий захисний період, завдяки чому на полях з багатьма культурами досить провести одну обробку;
• має сильно виражену системну дію, за рахунок чого здатний захищати молоді зелені відростки, що з'являються після обробки;
• відрізняється унікальним механізмом дії, який не викликає резистентності у шкідників;
• основний компонент препарату не втрачає свою ефективність навіть при підвищеній температурі і високої сонячної активності, тому обробка не залежить від погоди;
• не має фітотоксичності, тому даний інсектицид можна застосовувати в будь-який час і період вегетації;
• малотоксичний для людей і абсолютно безпечний для навколишнього середовища;
• відрізняється низькою нормою витрати.
Особливості застосування: Проводити обприскування полів препаратом Командор найкраще, коли чисельність комах-шкідників почала перевищувати допустимий економічний поріг шкодочинності. Для кожного шкідника він різний. В процесі обробки необхідно стежити за тим, щоб робочий розчин повністю покривав листову поверхню культурних рослин. Тому потрібно заздалегідь підготувати необхідний обсяг рідини, згідно з рекомендованими нормами витрати.
Додаткова інформація: Інсектицид Командор є небезпечним для бджіл, тому обробку полів їм не можна проводити в період активного цвітіння рослин.

командор альфа

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной