Коломбі Сингента

Коломбі Сингента
В наявності

Виробник: Syngenta

Соняшник

Вартiсть: 6 500 грн

Опис

Коломбі - гібрид соняшнику з підвищеним вмістом олеїнової кислоти в маслі. Середньоранньої групи стиглості, екстенсивного типу адаптивності. Створений селекцією відомого бренду Сингента, що призначається для обробітку із застосуванням технологій Clearfield®, підпадає під дію програми Solguard, розробленої фахівцями Сінгента для комплексного контролю рослин-паразитів на полях.
В Україні призначений для застосування господарствами, що виробляють сировину для олійно-переробної промисловості, площі яких знаходяться в північно-східних степових районах нашої країни. Гібрид розрахований на середні (або оптимальні) терміни проведення посівних робіт, що класифікується як такий, що має підвищену енергію зростання на ранніх стадіях вегетації. Висота дозрілих рослин цієї групи - середня і вище.

Потенційна врожайність висока, реальні показники, зафіксовані у 2020 році, 25,0 – 41,0ц/га

Ц/га (при перерахунку на вологість сім'янки 7%), з вмістом олійної складової в насіннєвому матеріалі в межах 48% (при кількості олеїнової кислоти в олії, що досягає за певних умов 92%).
Гібрид добре пристосований до зростання в степовому кліматі з постійним недоліком вологи і підвищеним впливом сонячної енергії. Толерантний до п'яти рас заразихи (А - Е), мало схильний до поразки більшістю відомих захворювань соняшника: білою гниллю (в обох формах, властивих для даної культури), фомопсисом та іншими хворобами. Не виявляє схильності до вилягання, мало чутливий до посухи та інших факторів негативного впливу.

Щільність стояння дозрілих рослин на полях у передзбиральний період, що рекомендується в різних умовах зростання, становить:

• Для зон із недостатньою зволоженістю 35 – 40 тис. од. на 1 Га;

• Для зон із нестійкою зволоженістю 40 – 45 тис. од. на 1 га.

Для регіонів з достатньою мірою зволоження чітких рекомендацій не передбачено.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

БОФОС

0

БОФОС - універсальне, багатокомпонентне комплексне добриво широкого спектру дії. Містить підвищену к..

Вартiсть: 250 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду