Клінкорн гербіцид

Клінкорн гербіцид
Нема в наявностi
Вартiсть: 766 грн

Опис

Клінкорн – засіб захисту посівів кукурудзи, системний гербіцид комплексної дії. Його застосування дозволяє позбавити посівні площі від зараження широким спектром небажаної трав'янистої однорічної та багаторічної рослинності. Препаративна форма Клінкор – олійна дисперсія, методи введення – обприскування баковими сумішами на водній основі.

Базові компоненти препарату:

Нікосульфурон, хімікат із номенклатури сульфонілсечовини. Швидко проникає всередину структури бур'янів і завдяки акроперальним методам переміщення накопичується в різних тканинах, у тому числі і в кореневій системі. Інгібує синтез амінокислот, необхідних для зростання та розвитку рослин. Сприяє їхньому відмирання через деякий час;

Флуксипір – речовина, похідна піридинкарбонової кислоти. Також має хороші показники трансламінарності, внаслідок чого теж дуже швидко і у великій кількості виявляється поглиненим тканинами рослин, де активно пригнічує гормон росту ауксин, запобігає розвитку бур'янів, зводячи його життєдіяльність до нуля.

Переваги препарату Клінкорн:

• Швидка дія. Активні компоненти хімікату починають працювати через кілька годин після введення, суттєве гальмування всіх процесів обміну в структурі бур'янів настає на 1 - 3 день, повне відмирання до кінця третього тижня;

• Широкий спектр спрямованості. Ефективний проти бур'янів злакового та дводольного типів;

• Здатність протистояти впливу опадів та не змиватись ними вже через 4 години після обробки;

• Не зафіксовано відчутного впливу на ґрунт та подальшу сівозміну.

Усі показання до застосування, регламент експлуатації та інші важливі рекомендації вказуються в інструкції до засобу, необхідність вивчення якої перед використанням хімікату вважаємо за потрібне нагадати.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду