Кінто Плюс 10л

Кінто Плюс 10л
В наявності

Виробник: BASF

Протруйники

Вартiсть: 1 750 грн

Опис

Кінто® Плюс – інноваційний засіб, призначений для захисної обробки насіннєвого матеріалу злакових агрокультур. Цей агрохімікат характеризується високим рівнем селективності дії, забезпечує довгостроковий, комплексний захист. Формою поставки засобу є висококонцентрована рідка субстанція, що використовується для утворення бакових сумішей на водній основі. Суміші вводяться методами пульверизації у посівний матеріал.

Норма витрати на озимий ячмінь: 1,0 - 1,5л/т

Діючі компоненти у складі препарату Кінто® Плюс:

Тритіконазол. Представник класу триазолів, системний пестицид, порушує обмінні процеси у структурі патогену, негативно діє на кліткову мембрану гриба. При чому дана речовина однаково ефективна і для зовнішніх, і для внутрішніх інфекцій на сім’янці; 

Флудіоксоніл. Хімічний клас – фенілпропіоли, пестицид контактного штибу, порушує функцію клітинних мембран гриба, пригнічує кліткове дихання, негативно впливає на розвиток міцелію, що призводить до швидкої загибелі грибного утворення;

Ксеміум® (флуксапіроксад). Системний фунгіцид з чудовою проникною здібністю, та спроможністю до швидкого переміщення всередині рослинних тканин. Хімікат діє на ранніх стадіях розвитку патогену, ефективно нейтралізуючи його.

Переваги Кінто® Плюс у порівнянні із іншими протруйниками:

•Наявність одразу трьох активних інгредієнтів, що представляють різні класи речовин суттєво збільшує спектр спрямованої дії, зменшує ймовірність резистентних проявів у збудників захворювань:

•Комплексний вплив на рослину полягає не тільки у наявності захисного ефекту, але й у тому, що проросток отримує звеличену енергетику до розвитку кореневої системи, підвищену схожість, та спроможність легко переносити стресові умови зростання;

•Висока селективність до насіння зернових культур без ретардантних явищ;

•Всі діючі речовини надійно утримуються на тканинах сім’янки та  рослини (у подальшому) впродовж довгого часового проміжку.

Препарат характеризується простотою у практичному застосуванні, нескладним експлуатаційним регламентом, що вказаний у інструкції до засобу. 

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Кайзер протруйник насіння

5

Протруйник КайзерТара: каністра 5 л.Опис: Інсектицидний протруйник Кайзер від компанії "Акваріус" за..

Вартiсть: 800 грн
Купити
Планта Пег Нертус (стимулятор росту рослин)

5

Стимулятор росту Нертус ПлантаПег     Тара: каністра на 1 і 5 л.     О..

Вартiсть: 1 800 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду