Гербіцид Кельвін Плюс

Гербіцид Кельвін Плюс

Виробник: BASF (ЗЗР)
Артикул: KELVIN
Наявність: В наявності
2.484 грн з ПДВ
Мінімальне замовлення цього товару 5

Гербіцид Кельвін Плюс

Фасовка: каністри 5 кг.

Препаративна форма: водорозчинні гарнули.

Виробник: компанія BASF.

Опис: селективний гербіцид Кельвін Плюс є препаратом нового покоління, що відрізняється поліпшеною ефективністю контролю багаторічних злакових і дводольних бур'янів. Призначений він для застосування на посівах кукурудзи.

Дія: Гербіцид Кельвін розроблений на основі відразу трьох активно діючих компонентів. Це дікамба (424 г / кг), діфлуфензопір (170 г / кг) і нікосульфурону (106 г / кг). Всі вони відносяться до різних хімічних класів і взаємодоповнюють один одного.

Препарат переважно (до 90%) поглинається наземною масою бур'янів, проте деяка частина (10%) всмоктується через кореневу систему. Перші ознаки пригнічення бур'янів з'являються через кілька годин після обприскування. Повністю вони знищуються протягом 14 днів.

На швидкість гербіцидної дії впливають Погодні умови та вид рослин. Більш швидке дію проявляється на дводольних бур'янами.

Переваги препарату

• Має широкий спектр дії, у тому числі проти багаторічних злакових бур'янів і стійких до сульфонілсечовини;

• Має високу біологічну активність;

• проявляє Високу селективність по відношенню до кукурудзі;

• Позитивно впливає на ростові процеси культури;

• не викликає резистентності;

• Стійкий до опадів, що випадає з 4 години після обприскування;

• Сумісний з більшістю інших пестицидів, які застосовуються на кукурудзі (по винятком фосфорорганічних інсектицидів)

Внесення: Гербіцид Кельвін вноситься 1 раз протягом сезону по вегетуючих бур'янами. Вибираючи час, слід також орієнтуватися на фазу розвитку кукурудзи. Найбільш оптимальне рішення - це фаза 3-5 листків культури. Як правило, бур'яни на цьому етапі знаходяться на початку свого вегетаційного періоду, що забезпечує максимальну ефективність обробки. На більш пізніх стадіях вона може бути набагато нижче через зниження чутливості до препарату.

Обмеження для гербіцида Кельвін: Якщо рослини кукурудзи переживають стрес через несприятливі погодні умови або дефіциту харчування, обробку слід відкласти.

Після внесення препарату інтервал до висіву наступної культури повинен становити не менше 10 місяців. Через цей час дозволяється висіву горох, цукровий буряк і садить овочеві.

Через 11 місяців за умови кислотності грунту менше 7,5 допускається посів соняшнику. Однак, якщо рівень кислотності вище - соняшник можна вирощувати на поле тільки через 18 місяців.

КУЛЬТУРАНОРМА ВИТРАТИ

0,3-0,4кг/га + ПАР Хастен 1л/га

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной