Катманду (ФАО 230)

Катманду (ФАО 230)
Нема в наявностi
Вартiсть: 3 700 грн

Опис

ЄС КАТМАНДУ - розробка від селекціонерів Euralis (зараз Ліді), простий гібрид кукурудзи з індексом ФАО 230, високим рівнем продуктивності і чудовими показниками резистентності щодо несприятливих факторів впливу. Рекомендований до вирощування на території нашої країни в господарствах поліської, лісостеповій та степовій (переважно в північній частині) зон. Напрямок АГРОВИРОБНИЧА використання зернове. Відноситься до групи гібридів середньоранньої стиглості.

Розробниками відзначається високий рівень стійкості до впливу посухи, а також здатність протистояти вилягання. Добре переносить різкі зниження температури та її контрастні перепади.

При цьому для рослин, що складають дану групу, характерно прояв високої енергії росту на ранніх етапах вегетативного циклу, завдяки чому констатується швидкий і безболісний перехід від паростка до дорослого рослині.

Крім того гібрид чудово протистоїть збудникам головешки пухирчастої, гельмінтоспоріозу, фузаріозу стебла і качана, летючої сажки та інших захворювань кукурудзи. Стійок при впливі рослин-паразитів, малочувствітелен іншим негативним факторам.

Агрономічні властивості даного гібрида:

  • Середній показник висоти рослин 270 см;
  • Висота кріплення качанів на стеблі 115 см;
  • Кількість рядів насіння на качані 14 - 16 шт .;
  • Чисельність зерен в одному ряду 29 шт .;
  • Середня маса 1 тис. Зерен 300 г.

Важливою рисою, що характеризує даний гібрид, є його швидкість віддачі вологи при дозріванні, що дозволяє господарствам оптимізувати просушку насіннєвої маси. При цьому, рекомендована наступна щільність стояння рослин перед їх збиранням: для зон з достатнім ступенем зволоження 70 - 80 тис. Од. на 1 га, для зон з недостатнім ступенем зволоження 65 - 70 тис. од. на 1 га.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Кукурудза ЛФ Турбо

0

Склад мікродобрива Кукурудза Турбо:L-амінокислоти 10 %Марганець (Mn) 5,5 %Азот (N) 10 %Мідь (Cu) 3.5..

Вартiсть: 280 грн
Купити
Майстер Пауер 5л

0

Діюча речовина: форамсульфурон, 31,5 г/л + йодосульфурон, 1,0 г/л + тієнкарбазон-метил, 10 г/л + цип..

Вартiсть: 1 582 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду