Карбеназол фунгіцид

Карбеназол фунгіцид
В наявності
Вартiсть: 842 грн

Опис

Карбеназол – двокомпонентний фунгіцид системного типу з широким спектром спрямованої дії та великою сферою застосування в агровиробничій галузі. Використовується як засіб захисту для посівів олійних, коренеплодних, деяких сортів злакових культур, а також бобових та технічних видів сільгоспрослин.

Норма внесення на соняшник : 0,8-1,0л/га

Поставляється у вигляді суспензії з високою концентрацією інгредієнтів, що діють. Таких як:

  • Карбендазим. Системний фунгіцид, що належить до групи бензімідазолів, який при попаданні у внутрішні тканинні утворення грибної структури активно знижує циклічність мітозу, аж до повної його зупинки. Грибний організм припиняє розвиток та відбувається його відмирання;
  • Ципроконазол. Представник класу тріазолів, сімейства хімікатів, що використовуються як високоефективні фунгіциди комплексної дії, активність яких спрямована на придушення синтезу стеринів у тканинах грибних утворень. Аналогічний ефект має ципроконазол, пригнічуючи обмінні функції гриба і викликаючи його швидку загибель.

Використання кількох активних хімікатів, що належать до різних класів, збільшує загальну ефективність препарату Карбеназол. Крім цього, до його переваг варто віднести:

• Підвищені трансламінарні властивості, що дозволяють йому протягом години-двох після внесення проникати у глибинні шари рослини та продовжувати активну роботу навіть за умов опадів;

• Комплексний вплив, що полягає в одночасному лікувальному та профілактичному впливі;

• Тривалий ефект від застосування.

Хімікат застосовується як компонента бакових сумішей, призначених для агротехнічної обробки орних площ. Має чудові показники сумісності з більшістю засобів аналогічного призначення, виняток можуть становити лише хімікати з яскраво вираженою лужною реакцією. Також рекомендується проведення тестового змішування з метою точнішого контролю сумісності при одночасному застосуванні.

Інші рекомендації щодо найбільш ефективного використання, періодичності обробок та дозування речовини містяться в інструкції до нього.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

БОФОС

0

БОФОС - універсальне, багатокомпонентне комплексне добриво широкого спектру дії. Містить підвищену к..

Вартiсть: 250 грн
Купити
Олійний Турбо 10л (ЛФ)

5

  До складу добрива LF Олійний Turbo входить:  L-аминокислоти 50г/лАзот (N) 80г/лФосф..

Вартiсть: 280 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду