Юг Агролідер (Україна)

Сортувати за:
2.200 грн
Насіння соняшнику «НС Імісан»«НС Імісан» – унікальний гібрид соняшнику, який був виведений сербським..
2.200 грн
Насіння гібриду соняшнику «НС Кнез»«НС Кнез» – середньоранній гібрид соняшнику рільництва Сербії з п..
2.200 грн
Насіння соняшнику «НС Таурус» «НС Таурус» – стійкий до посухи, вовчка та поширених хвороб гібрид...
2.430 грн
Насіння соняшнику НС-Х-6045Посівна одиниця: 150 тисяч штук.Постачальник: компанія "ЮГ АГРОЛІДЕР".Сті..
540 грн
Посівмат кукурудзи Білозірскій 295 СВ Вирощено: ПП Юг Агролідер, Україна, ФАО 280, Білозірскій має..
1.242 грн
Гібрид Дунай фр. стандарт Період вегетації 118-122 дні Потенціал врожа..
2.700 грн
Ранньостигла соя (сортова) Лариса Група стиглості сої Лариса 000 Період вегитации 90-100дней Потенці..
1.485 грн
Меридіан Екстра Юг Агролідер Період вегитации соняшнику Меридіан 100-104 дня. Потенціал врожайн..
2.700 грн
Сорт сої Меркур Середньо-ранньостиглий (гр. стиглості 00) Произв .: Юг Агролідер Потенціал врож..
Показано 1 по 15 з 25 (Всього сторінок 2)

ПП «Юг Агролідер»

Товариство з обмеженою відповідальністю «Юг Агролідер» - український виробник посівного матеріалу. Компанія працює на ринку з 2008 року. Офіційним представником продукції цього виробника є ТОВ «Госппостач» і онлайн-магазин «Агроторг ин юа».

Спеціалізація ПП «Юг Агролідер» - забезпечення приватних фермерів і державних сільськогосподарських підприємств насінням:

• Сої;

• Кукурудзи;

• Соняшнику.

Також підприємство вирощує і поставляє на ринок гібридні сільськогосподарські культури. Для цього використовуються перевірені батьківські лінії вищої якості, що надаються кращими центрами селекції: «ЕвралісСеменс» у Франції, Селекційно-генетичний інститут НЦСС УААН, QualityCrops SLR в Румунії, Інститут рослинництва «ім. В.Я. Юр'єва »УААН та іншими. Роботу з селекціонерами ПП «Юг Агролідер» починає з укладання ліцензійних договорів.

Купити насіння виробництва ПП «Юг  Агролідер» Ви можете в магазині «Агроторг  ин юа», ціна на всі види продукції вказується в картці товарів в каталозі.

Культури вирощує в зонах з помірним кліматом: Вінницькій, Київській, Полтавській та інших областях України. Процес росту рослин і підготовки насіння до продажу контролюють агрономи-професіонали. Всі технологічні вимоги дотримуються. Перевірку на якість готовий посівний матеріал проходить у власній лабораторії ПП «Юг Агролідер», якість підтверджують сертифікати державного зразка.

Насіннєвий завод компанії, на якому проходить обробка і підготовка продукції до продажу, знаходиться в Херсонській області. Його відкрили в 2014 році. Тут виконуються основні операції з насінням: їх очищають, обробляють, протруюють, щоб запобігти захворюванням, упаковують в зручну і практичну тару. На заводі встановлено датське і німецьке обладнання від провідних виробників.

Щороку компанія запрошує своїх клієнтів і партнерів на екскурсію по виробничих об'єктів. Так ПП «Юг Агролідер» переконує їх у високій якості продукції, що виробляється.

Компанія постійно прагне до підвищення кваліфікації своїх співробітників, укладає договори з провідними селекціонерами України та світу, забезпечує професійне обслуговування українських аграріїв, надає консультації з вирощування сільськогосподарських культур, проводить навчальні семінари.

ПП «Юг Агролідер» прагне до вищої якості за доступною ціною.

Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной