Хайсан 180 ІТ

Хайсан 180 ІТ
В наявності
Вартiсть: 5 200 грн

Опис

Хайсан 180 ІТ – линолевий, середньостиглий гібрид соняшнику, представлений селекцією ADVANTA. Має вегетативний період довжиною у 110 – 115 днів. Рекомендований до вирощування з використанням інтенсивних технологічних засобів по всій території України. Має якісні виробничі характеристики, добрий потенціал врожайності, тому бажання багатьох представників агрогосподарств купити Хайсан 180 ІТ є цілком природнім. 

Рівень врожайності, що був показаний гібридом за результатами 2021 – 2022 років знаходиться у межах 35 – 43 Ц/Га у різних господарствах (за умови відносної вологості зерна 8%). 

Гібрид придатний до ранніх строків проведення сівби, не вилягає та не виявляє ознак можливого осипання. Чудово пристосовується до всіх умов вирощування, включно з наближеними до екстремальних. До яких можна було б віднести дефіцит зволоження, високі температури та надмірний вплив сонця. 

Не менш стійкий гібрид до інших негативних факторів впливу. Таких як збудники хвороб. Найбільш гідно Хайсан 180 ІТ протистоїть таким захворюванням, як несправжня борошниста роса, фомопсис та вертицильоз. Добре долає збудників фомозу, бурої іржі, білої та сірої гнилей та решту. 

Щодо впливу паразитарної рослинності гібрид також демонструє чудові показники стійкості, він малочутливий до вовчка у семи його основних расах (А – G) та деяких нових формах. 

Висота стиглих рослин 160 – 170 см, зазначений вміст олійної складової не менш 52%. Реакція на проведення агротехнологічних заходів позитивна. 

Проведення посівних заходів має забезпечити густину стояння стиглих рослин напередодні збиральної кампанії на такому рівні:

Північні регіони 50 – 55 тис од/Га;

Центральні регіони 50 – 55 тис од/Га;

Південні регіони до 45 тис од/Га. 

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Хайсан 298

0

Хайсан 298 – лінолевий гібрид соняшнику інтенсивного типу, призначений для вирощування з дотриманням..

Вартiсть: 4 500 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду