Гербіцид Гренадер Максі ВГ

Гербіцид Гренадер Максі ВГ
В наявності
Вартiсть: 1 400 грн

Опис

Гренадер Максі ВГ

Тара: флакон 0,5 л. Препаративна форма: вододиспергуючі гранули.

Виробник: компанія "Агрохімічні технології".

Опис: Двокомпонентний післясходовий високоселективний гербіцид ґрунтової дії, основною сферою застосування якого є озима пшениця. Однак на практиці також проявляє високу ефективність і на посівах інших озимих та ярих зернових колосових культур. Надійно захищає їх від найбільш поширених в Україні однорічних і багаторічних дводольних бур’янів.

Склад та механізм дії: Гербіцид Гренадер Максі ВГ складається з двох активних компонентів, які належать до групи сульфонілсечовин – трибенурон-метил (562,5 г/кг) та тифенсульфурон-метил (187,5 г/кг). Обидва проникають в організм рослин через листя та коріння й легко розповсюджуються по ньому.

Вже через 3 години після обприскування у чутливих бур'янів пригнічується синтез ферментів та поділ клітин, внаслідок чого відбувається зупинка в розвитку. Симптоми ураження починають відкрито проявлятися через 5-10 днів після застосування гербіциду, а повна загибель бур'янів відбувається через 14-25 днів залежно від виду та стадії вегетації.

Менш чутливі до препарату трави можуть не відмерти повністю, однак вони будуть не в змозі скласти конкуренцію культурам за вологу  та поживні речовини.

Характерні ознаки:

• Має широке вікно застосування, завдяки високій селективності до культур;

• Контролює розширений спектр проблемних однорічних та багаторічних бур'янів;

• Має посилену дію проти підмаренника чіпкого;

• Здатен ефективно діяти навіть при пониженій середньодобовій температурі повітря – від + 5 С;

• Швидко розпадається в ґрунті й не викликає обмежень у сівозміні;

• Може виступати партнером для приготування бакових розчином з іншими гербіцидами з метою розширення спектру дії, в тому числі на падалицю соняшника та ріпаку.

Умови застосування: Гербіцид Гренадер Максі ВГ призначений для одноразового застосування на культурах в період їхньої вегетації. Найкраще вносити його на початкових етапах росту бур’янів: для однорічних – це фаза 2-6 листків, а для багаторічних – фазі розетки або початку стеблування.

КультураНорма витрати препарату, кг/га
Пшениця озима0,020-0,035 + Прилипач 0,1 л на сто літрів води
Пшениця яра, ячмінь озимий та ярий, овес, жито
0,025-0,030 + Прилипач 0,1 л на сто літрів води
Пшениця озима
0,030-0,033 + Прилипач 0,1 л на сто літрів води

Осіннє внесення гербіциду Гренадер Максі ВГ покращує ефективність впливу на падалицю соняшника та ріпаку й посилює зимостійкість посівів. Під час обробки озимої пшениці восени рослини повинні знаходитися у фазі 2-3 листків або появи прапорцевого листка (не пізніше).

Рекомендована норма витрат препарату складає 25-30 г/л. При сильній засміченості посівів її можна збільшити до 35 г/л. При підготовці робочого розчину до нього потрібне додавання ад'юванта для покращення проникаючої здатності гербіциду. Дозування залежить від погодних умов. Якщо спостерігається тривала посуха, то не менше 0,2 л/га ПАВ. За інших умов – 0,1-0,15 л/га.

Застереження: Гербіцидний ефект може суттєво знизитися у випадку опадів протягом 3-х годин після закінчення обробки.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду