Герб 900 гербіцид

Герб 900 гербіцид

Виробник: Нертус
Артикул: GERB900
Наявність: В наявності
229 грн з ПДВ
Мінімальне замовлення цього товару 20

Проти більш 10 злакових і 30 видів дводольних бур'янів
Гербіцид Герб900 робить згубний вплив на клітинному рівні. Препарат особливо ефективний на ранніх етапах розвитку бур'янів і злакових. Застосовують гербіцид на полях сої, соняшнику та кукурудзи, а обприскування проводять до, під час або після посіву. Гербіцид угорського виробництва від української компанії «Нертус» представлено у вигляді емульсії в ємності 20 л.
Особливості препарату
Діюча речовина гербіциду Герб 900 -ацетохлор, 900 г / л. Воно всмоктується рослинами через вологий грунт і потрапляє в клітини. Відбувається порушення ділення клітин, і бур'яни припиняють вбирати корисні речовини з грунту, а через час - гинуть. Помічено, що препарат поглинається через верх однорічними злаковими бур'янами, а через коріння - однорічними дводольними бур'янами.
Особливості гербіциду Герб 900 від «Нертус»:
• Охоплює понад 40 видів небажаних рослин на посівних полях (детальніше - в таблиці).
• Ефективно впливає на бур'яни в початкових фазах розвитку.
• Необхідно чітко дотримуватися правил застосування і норми витрати препарату, щоб уникнути неефективність або інтоксикацію культур.
Правила використання Герба 900
Емульсію з'єднують з водою у співвідношенні 1,5-3 л / га на 300-400 л / га. Норма залежить від виду культури, бур'янів і типу грунту. Виробник рекомендує на піщаних грунтах застосовувати гербіцид в мінімальних дозах, а на суглинистих і з високим рівнем гумусу - максимальну норму. Оскільки глина і гумус здатні нейтралізувати дію ацетохлору.
Для ефективності та захисту посівів потрібно ретельно дотримуватися регламенту та умови обприскування:
• Підготовлена ​​грунт: зволожена, вирівняна, з дрібними грудочками грунту.
• Рівномірний розподіл розчину на глибині 0-5 см: досягається дотриманням норм витрати і налагодженим обприскувачем, який повинен пересуватися по полю з достатньою швидкістю.
• Для підвищення ефективності і виключення інтоксикацію культур: проміжок між посівом і внесенням гербіциду - мінімальний; закласти препарат в грунт боронами.
Не застосовується Гербіцид Герб 900 при зниженій температурі повітря + 5 ° С ... + 8 ° С, а також коли бур'яни зійшли. При хорошому зволоженні грунту в поєднанні з дрібною закладенням насіння існує ризик інтоксикації окремих культур.
Процес правильного приготування розчину дивіться в інструкції до препарату.

Герб 900 гербіцид

герб угорщина

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной