Геліос гербіцид

Геліос гербіцид

Виробник: Агрохімічні технології
Артикул: Гелиос
Наявність: В наявності
104 грн з ПДВ
Мінімальне замовлення цього товару 20

Гербіцид Геліос Агрохімічні технології

Діюча речовина: ізопропіламінна сіль гліфосату 480г / л (Аналоги: Аргумент, Отаман, Тотал, Раундап, Рауль, Гліфат, Гліфоган, Напалм та інші)
Фасовка: пластикова каністра 10 л, 20 л
Призначення: Гербіцид Геліос від компанії «Агрохімічні технологи» є системним гербіцидом суцільної дії і застосовується на землях сільськогосподарського та несільськогосподарського призначення для знищення поширених однорічних і багаторічних дводольних і злакових бур'янів. Також гербіцид Геліос може використовуватися в аграрному виробництві для десикації посівів соняшнику, озимої пшениці та ярого ячменю приблизно за 3 тижні до збирання врожаю.
Дія: Гербіцид Геліос швидко вбирається листям або стеблами розвиваються бур'янів, легко поширюючись по всьому їх обсягом. При проникненні всередину препарат зупиняє процес синтезу амінокислот в клітинах організмів рослин, в результаті чого відмирає не тільки їх наземна частина, але і коренева система. Загибель однорічних бур'янів настає через 2-5 доби після внесення препарату, а багаторічних - через 14-21 днів.
Особливості препарату: Як правило, Геліос застосовують у післязбиральний період на полях, які призначені під посів зернових, технічних, овоче-баштанних культур, в садах і виноградниках, а також на полях під пар та землях несільськогосподарського використання.
Обприскування проводиться в суху, безвітряну погоду за 12-14 днів до механічних обробок ґрунту. Важливо не допускати попадання розчину гербіциду на культурні рослини. Не можна вносити гербіцид Геліос при температурі повітря нижче + 13 ° С і вище +25 ° С, так як результативність процедури в такому випадку пропадає. Може погіршити ефективність гербіциду і дощ, що випав через 6 годин після обприскування.
Внесення препарату дозволяє не тільки ефективно знищувати сміттєві рослини, а й зберігати вологу в ґрунті, забезпечити своєчасне поява здорових і рівних сходів культур. Крім цього, гербіцид Геліос здатний серйозно знижувати загальну засміченість площ, що згодом спрощує механічну обробку грунту. Застосування гербіциду в якості десиканта помітно полегшує збирання врожаю, економлячи витрати палива.
Втрати препарату від випарів, стікання з листя і вивітрювання зведені до мінімуму за рахунок його здатності добре утримуватися на поверхні рослин.
Додаткова інформація:
Гербіциду Геліосу не властива грунтова активність, тому після його внесення можна сіяти і висаджувати будь сільськогосподарські культури.

Рекомендації щодо застосування препарату:

Культура Цільовий об'єкт дії Норма витрати препарату, л / га Норма витрати робочої рідини, л / га
Офіційна реєстрація 100-300
Землі несільськогосподарського призначення однорічні та багаторічні дводольні та злакові бур'яни 3,0-6,0
деревно-чагарникова рослинність 5,0-8,0
Світовий досвід використання
Пар і поля, призначені під посіви ярих та озимих культур однорічні дводольні та злакові бур'яни 2,0-5,0
багаторічні дводольні та злакові бур'яни 4,0-6,0
Сади і виноградники (стрічкове внесення) однорічні та багаторічні дводольні та злакові бур'яни 4,0-6,0
Картинка з сайта agrotorg.in.ua десикація 3,0 150-300 л / га - наземне обприскування, 50-100 л / га - авіаметодом
Картинка з сайта agrotorg.in.uaячмінь ярий десикація 3,0
 

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной