Галера Супер 5л

Галера Супер 5л
В наявності

Виробник: CORTEVA

Гербіциди

Вартiсть: 3 230 грн

Опис

Тара: пластикова тара 5 л

Препаративна форма: водний розчин

Виробник: Corteva Agriscience

Трикомпонентний післясходовий на рапс гербіцид Галера Супер - це надійне класичне рішення для контролю однорічних дводольних та багаторічних бур'янів, у тому числі й коренепаросткових, на посівах ріпаку (озимий і ярий). Також може застосовуватися при вирощуванні гірчиці. 

Склад і дія

Препарат має високоефективну комбінацію з таких діючих речовин як клопіралід (267 г/л), піклорам (80 г/л) та амінопіралід (17 г/л). В організм рослин вони потрапляють через листя, після чого викликають реакцію ауксинового типу. У бур'янів порушується процес поділу клітин меристеми, що призводить до затримки в розвитку і поступового відмирання. 

Препарату властива швидка дія, яка розпочинається вже через 12 годин після обприскування. Візуальний ефект на посівах можна помітити через 3–5 днів, а повністю чутливі бур’яни гинуть протягом наступних 2–4 тижнів, залежно від погоди. 

Загальні властивості препарата:

  • Може застосовуватися як восени, так і навесні;
  • Абсорбується протягом 1 години з моменту внесення одночасно листям та корінням рослин;
  • Стійкий до змивання опадами протягом 1,5-2 годин після обприскування;
  • Має високу ефективність проти підмаренника, різних видів осотів та ромашок, представників родин пасльонових, бобових, щирицевих, лободових та інших проблемних бур’янів; 
  • Його захисна дія триває протягом усього вегетаційного періоду культури;
  • Ефективно працює навіть при середньодобовій температурі +8 °C;
  • Володіє росторегулюючим ефектом;
  • Забезпечує високі показники збереження врожаю;
  • Має післядію, оскільки для його повного розпаду в грунті потрібен деякий час.

Рекомендації до внесення: Гербіцид Галера Супер рекомендовано вносити восени, коли бур'яни ще знаходяться на початкових фазах розвитку й боротися з ними легше. Крім того, осіннє обприскування забезпечує регуляцію росту рослин ріпаку. Вони менш активно витягуються вгору, за рахунок чого на момент призупинення вегетації будуть здоровішими й краще пристосованими до зимівлі. 

Найбільш доцільно осінню обробку проводити у фазі 3-4 справжніх листків культури. У цей період в грунті ще зберігається достатньо вологи, а самі рослини не потерпають від стресу через несприятливі погодні умовами, пошкодження шкідниками або післядію попередньо внесених гербіцидів. Більш раннє застосування препарату може спричинити пригнічення посівів. 

Якщо орієнтуватися по фазі розвитку бур'янів, то найефективніше Галера Супер працює, коли чутливі однорічні бур'яни мають 2-6 листків. У випадку з багаторічними та коренепаростковими обробку слід проводити, коли вони мають стебло висотою 10-15 см. 

Рекомендована температура для внесення гербіциду коливається від +8 до +25 °С. При цьому варто уникати обробки образу після нічних заморозків або якщо наступної ночі прогнозується різке падіння температури. 

При застосуванні гербіциду Галера Супер його не слід змішувати з грамініцидами та фунгіцидами-ретардантами, оскільки така комбінація може пригнічувати розвиток ріпака. 

Додаткова інформація: Після осіннього застосування препарату Галера Супер навесні наступного року можна висівати зернові, ріпак, кукурудзу та сорго. Соняшник, цукровий буряк та овочеві культури можна висаджувати тільки через 11 місяців та випадання мінімум 300 мм опадів. Бобові - через 14 місяців. 

При весняному внесенні Галера Супер наступної осені можна висівати озимі зернові та озимий ріпак.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Добриво Аміно Х

0

Склад Аміно Ікс (Х):L – амінокислоти – 250 г/лФітогормони (ауксини, гібереліни, цитокініни) – 10 г/л..

Вартiсть: 310 грн
Купити
Олійний Турбо 10л (ЛФ)

5

  До складу добрива LF Олійний Turbo входить:  L-аминокислоти 50г/лАзот (N) 80г/лФосф..

Вартiсть: 280 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду