Фунгімакс 10л

Фунгімакс 10л
В наявності
Вартiсть: 495 грн

Опис

Багатокомпонентний фунгіцид Фунгімакс відрізняється високим рівнем ефективності. Відноситься до числа препаратів аграрного призначення, призначений для боротьби з широким спектром збудників хвороб сільськогосподарських рослин. Є хімікатом системної дії.

Використовується для обробки зернових, коренеплідних і бобових культур.

Склад даного фунгіциду включає в себе три діючих компоненти:

  • Пропіконазол. Хімікат класу триазолів, уповільнює ряд обмінних процесів в клітинах грибів-збудників захворювань у рослин, пригнічує вегетативні явища в них. В результаті чого припиняється поява суперечка і загальний розвиток грибного освіти;
  • Триадимефон. Також належить до групи триазолів, активно проникає в структуру міцелію грибних організмів, розвивається в них, пригнічуючи їх власну активність і приводячи в результаті до відмирання міцелію;
  • Тіофанат-метил. Представник класу бензимідазолів, накопичуючись в структурі грибних паразитів, трансформується в карбендозім - сильний фунгіцид, що уповільнює процес мітозу в грибних утвореннях, викликаючи незворотні пошкодження в них. Одне з побічних дій тіофанат-метилу - наявність деяких інсектицидних та аскаріцідних властивостей.

Фунгімакс має яскраво виражену лікувальну дію з ефектом його пролонгації. Наявність в його складі декількох діючих речовин, що представляють різні класи хімічних сполук, попереджає можливість резистентності у збудників захворювань.


Системний характер дії даного фунгіциду зумовлює відсутність залежності у нього від несприятливих погодних умов, що встановлюються на оброблених площах, після його внесення. Ефективний при низьких і високих температурах, а також під час посухи. Істотно підвищує загальний рівень рентабельності рослинницької діяльності.

НОРМА ВИТРАТИ:

  • Пшениця (озима та яра) : 0,7 - 1,0л/га

Для використання Фунгімакса готується робочий водний розчин з необхідним для кожного виду обробки кількістю хімікату (див. Інструкцію). Є певні вимоги до рН-показників застосовується для цього води. Зокрема, при підвищених лужних реакціях води рекомендовано застосування рН-коректора.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Добриво Аміно Х

0

Склад Аміно Ікс (Х):L – амінокислоти – 250 г/лФітогормони (ауксини, гібереліни, цитокініни) – 10 г/л..

Вартiсть: 310 грн
Купити
Гумат Калію ЛФ 20

5

Стимулятор росту Нumate LF 20 (гумат калію з леонардиту (вміст не менше 20% !)Тара: каністра 10 л.Оп..

Вартiсть: 195 грн
Купити
Релевант фунгіцид

0

Релевант – багатокомпонентний фунгіцид, призначений для боротьби зі збудниками грибкових та бактеріа..

Вартiсть: 950 грн
Купити
Ауріс 5л

0

Ауріс – засіб захисту рослин комплексної дії, що призначений для фунгіцидної обробки злакових зернов..

Вартiсть: 1 330 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду