Пріаксор фунгіцид

Пріаксор фунгіцид
В наявності

Виробник: BASF

Фунгіциди

Вартiсть: 2 600 грн

Опис

Пріаксор – високоефективний засіб захисту рослин сільськогосподарської групи від найширшого діапазону захворювань, викликаних грибковими збудниками. Форма препарату – концентрована суспензія з чудовою розчинністю у воді, що забезпечує простоту приготування водних бакових сумішей, які вносяться методами розпилення.

Використані компоненти, що діють у складі Пріаксор:

Ксеміум® (флуксапіроксад). Хімічний клас речовини – аміди карбонових кислот. Дана речовина швидко та ефективно пригнічує дихальні ланцюжки на клітинному рівні у грибних організмів, внаслідок чого завмирають усі процеси, що супроводжують їхню життєдіяльність, і гриб помирає;

Піраклостробін. Клас даного хімікату – стробілурини. Це група контактних пестицидів, механізм дії яких полягає у планомірному придушенні клітинного дихання у гриба. Спільне використання даного компонента в парі з Ксеміум® дозволяє досягти масштабного синергетичного ефекту у захисті рослин від зараження різними захворюваннями.

Норма витрати: 0,3-0,5 л/га

Переваги від використання препарату Пріаксор:

• Надійний контроль основної групи захворювань, властивих злаковим культурам;

• Висока сумісність з більшістю інших агрохімікатів, що дозволяє їхнє спільне використання, що скорочує рівень матеріальних витрат;

• Набір названих діючих речовин запобігає можливій резистентності у збудників захворювань;

• Засіб забезпечує ряд позитивних властивостей рослин при обробці: продовження активного періоду вегетації, запобігання ранньому старінню, забезпечує стійкість при стресових умовах зростання.

Температурні показання для використання препарату, норми його витрати при виготовленні бакових сумішей, регламент внесення та інші питання, пов'язані з його експлуатацією, вказуються в інструкції до Пріаксор.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Зерновий Турбо 10л

0

Зерновий Турбо - комплексне, високоефективне, концентроване добриво з підвищеним вмістом амінокислот..

Вартiсть: 270 грн
Купити
Фоскаль 10л

0

ФОСКАЛЬ – комплексне органо-мінеральне добриво, багате на вміст фосфор- і калійвмісних сполук. Засто..

Вартiсть: 350 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду