Маестро фунгіцид

Маестро фунгіцид
В наявності
Вартiсть: 695 грн

Опис

Маестро КЕ

Тара: каністра 5 л. Препаративна форма: концентрат емульсії.

Виробник: компанія "Агрохімічні технології".

Опис: Системний універсальний фунгіцид, призначений для обприскування всіх зернових колосових культур. Має захисну, яскраво виражену лікувальну та викорінювальну дію проти широкого спектру захворювань листя, стебла та колоса.

На практиці також поширено використовується для обробки посівів цукрового буряка з метою захисту від церкоспорозу, борошнистої роси та інших інфекцій.

Склад та механізм дії: Фунгіцид Маестро КЕ є двокомпонентним. Його діючими речовинами виступають ципроконазол (80 г/л) та пропіконазол  (250 г/л). Після обприскування вони швидко потрапляють в рослини через листя і частково через кореневу систему.

Обидва компоненти належать до групи триазолів, а їхній вплив полягає в блокуванні процесів синтезу ергостерину й порушенні фізіологічних процесів в клітинах фітопатогенів, що призводить до знищення збудників.

Характерні ознаки:

• Контролює широкий спектр основних захворювань;

• Може застосовуватися на різних стадіях вегетації зернових колосових культур;

• Має стимулюючий вплив на розвиток рослин, посилює фотосинтез у прапорцевих листках озимої пшениці;

• Забезпечує швидку фунгіцидну дію та тривалий період захисту;

• Швидко поглинається рослинами, тому стійкий до змивання дощем уже через 2 години після внесення;

• Не фітотоксичний для культур;

• Може змішуватися з іншими засобами захисту рослин для розширення спектру захисної та лікувальної дії.

Умови застосування: Фунгіцид Маестро КЕ рекомендується використовувати при першій обробці посівів озимих зернових культур, які перебувають у фазі кущення, що не перейшла у початок виходу в трубку. У цей період препарат здатен проявляти максимальний захисний ефект.

КультураНорма витрати препарату, л/га


0.4-0.5

Повторне обприскування проводиться вже після появи 2-х верхніх прапорцевих листків, від стану розвитку яких залежатиме інтенсивність наливу зерна, його якість та сама врожайність.

Для профілактичного захисту посівів цукрового буряка фунгіцид Маестро КЕ використовують в період змикання міжрядь. Друга обробка проводиться через 10-14 днів з метою продовження захисної дії.

Рекомендована температура під час обприскування –  не нижче  +12 С й не вище +25 С. Норма витрат препарату при обробці зернових колосових культур складає 0,4-0,5 л/га, а при внесені на цукрові буряки - 0,5-0,6 л/га. Для обробки 1 га посівів потрібно приготувати 200-300 л робочого розчину.

Додаткова інформація: Між останнім внесенням фунгіциду Маестро КЕ та початком збирання врожаю повинно пройти не менше 30 днів.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду