Корвізар М

Корвізар М
В наявності
Вартiсть: 970 грн

Опис

Корвізар М - це багатокомпонентний фунгіцид системної типу з найширшим спектром дії, застосовуваний для обробки злакових культур. Поставляється у вигляді емульгованих концентрату, ефективний проти великої номенклатури відомих збудників захворювань у зернових.

Високий рівень продуктивності даного засобу забезпечується внаслідок наявності в його складі трьох діючих компонентів:

  • Фенпропідін, речовина, що представляє групу Морфолін, пригнічує розвиток грибкових організмів на клітинному рівні, протидіючи утворенню у них клітинної мембрани;
  • Тебуконазол. Хімікат класу триазолів. При проникненні в структуру грибкового організму порушує обмінні процеси в ньому, приводячи до швидкої загибелі патогенної мікрофлори;
  • Міклобутаніл. Також представник класу триазолів, і дія цього компонента ідентично дії тебуконазолу. При цьому спільна активність цих речовин проявляє синергетичний ефект.

Поєднання таких інгредієнтів в структурі Корвізар М, що володіють різними властивостями і доповнюють дію один одного, є важливою перевагою препарату. Завдяки якому забезпечується швидкий лікувальний ефект після обробки і збереження захисного впливу протягом досить тривалого періоду часу. Цей період може становити в різних практичних умовах до п'яти тижнів.

Вноситься препарат методами обприскування водним робочим розчином препарату, норми приготування і витрати якого вказані в інструкції. Вносити даний фунгіцид можна, як протягом періоду вегетації, так і в період цвітіння (рекомендовано для боротьби з фузаріозом колоса).

Норма застосування:

  • Озима пшениця: 0,4 - 1,0 (1 літр Корвізара М вносять для профілактики фузаріозу колоса)

Важливо при його внесення домогтися достатньої обильности і рівномірності нанесення на оброблювані площі. Системна дія Корвізар М дозволяє йому зберігати достатній лікувально-профілактичний ефект навіть при впливі на оброблені рослини таких несприятливих факторів, як низькі температури, підвищена кількість опадів і тривалі посушливі періоди.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Добриво Аміно Х

0

Склад Аміно Ікс (Х):L – амінокислоти – 250 г/лФітогормони (ауксини, гібереліни, цитокініни) – 10 г/л..

Вартiсть: 310 грн
Купити
Гумат Калію ЛФ 20

5

Стимулятор росту Нumate LF 20 (гумат калію з леонардиту (вміст не менше 20% !)Тара: каністра 10 л.Оп..

Вартiсть: 195 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду