Хілтон фунгіцид

Хілтон фунгіцид
Архівний товар

Виробник: БЕСТ/BEST

Засоби захисту рослин (агрохімія)

хилтон ЗЗР, хилтон фунгіцид, хилтон ЗЗР купити, хилтон бест, хилтон фунгіцид кіровоград, Полтава, Кременчук, Нововолинськ, Вінниця, Запоріжжя

Вартiсть: 300 грн

Опис

Діюча речовина: карбендазим 500г / л
Фунгіциди аналоги: Дерозал, Дезал, Казим, Стробітек Мульти, Карбезім
Механізм дії
Як протруювач, Хілтон застосовується для захисту насіння пшениці, ячменю, жита, вівса і соняшнику.
Хілтон придатний для застосування протягом вегетації на усіх зернових культурах. Оптимальний термін застосування - від початку фази кущення до фази другого вузла в зернових. Хілтон є високоефективним фунгіцидом для профілактичних та викорінюючи обробок соняшника проти комплексу хвороб.
Контактно-системний фунгіцид Хілтон завдяки діючій речовині карбендазим швидко проникає і транслокується у всі частини рослини, блокує процеси ділення ядер грибів, затримує проростання їх спор, скорочує ріст міцелію і утворює здуття на гифах. Дерозал забезпечує максимальний захист багатьох культур від грибкових захворювань. Проявляє високу біологічну активність: застосовується як профілактично (для запобігання ураження рослин збудниками), так і з лікувальною метою, припиняючи розвиток тих збудників, які вже проникли в рослину.
Завдяки відсутності фітотоксичності препарату, Хілтон можна застосовувати при вирощуванні багатьох культур в різних кліматичних зонах.
Загальні рекомендації
Хілтон захищає від хвороб профілактично або при появі перших ознак. Щоб запобігти виникненню резистентності, рекомендується ротація з фунгіцидами різноманітних механізмів дії, якщо знадобиться провести багаторазові обробки протягом одного вегетаційного періоду. Хілтон не виробляє токсичної дії на бджіл і має лише слабкий токсичний вплив на риб. Не можна допускати потрапляння препарату і залишків його робочого розчину, а також його порожньої тари у водойми.
Препарат слід застосовувати в період вегетації при появі ознак хвороби. Необхідно наносити рівномірно на листову поверхню рослини, застосовуючи добре відрегульоване обладнання.
Хілтон сумісний з багатьма пестицидами, за винятком сильно лужних.
 
Спосіб застосування фунгіциду Хілтон і норми
Рекомендується дрібнокрапельне обприскування з нормою витрати робочої рідини 200-400 л / га для внесення польовими агрегатами, залежно від його типу:
наприклад, підходять плоскоструменеві форсунки, тиск рідини 2,5-3 кг / см2, швидкість руху агрегатів 6-7 км / год.
Для захисту рослин цукрових буряків проводять обприскування препаратом профілактично або при появі перших ознак хвороби рослини, при використанні 300-400 л / га води для хорошого змочування рослин робочим розчином.
Для повного захисту посівів соняшнику слід проводити 2 обприскування: перший раз у фазі формування кошиків-початок цвітіння і другий раз - через 10-14 днів.
Оптимальні терміни протруєння: 1-30 днів до посіву зернових, перед посадкою картоплі.
Терміни виходу на оброблені ділянки: для виконання механізованих робіт - через 3 доби, для виконання ручних робіт - через 7 діб.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду