Ефатол фунгіцид

Ефатол фунгіцид
В наявності

Виробник: Хімагромаркетинг

Засоби захисту рослин (агрохімія)

Ефатол, Альєтт, альет, іфатол, фосетил алюмінію, фасетами, ефатол фунгіцид, фунгіцид ефатол ціна, ефатол купити, фунгіцид ефатол відгуки

Вартiсть: 1 500 грн

Опис

Тара 2.5кг
Системний фунгіцид профілактичної та захисної дії для захисту винограду, зерняткових, овочевих і технічних культур від збудників найбільш шкідливих захворювань - несправжньої борошнистої роси, парші, фітофторозу, пероноспорозу та ін.
Ефатол на даний момент єдиний дженерик (генерик) фунгіциду Альєтт, Байєр.
Форма препарату та діюча речовина: порошок, що змочується з вмістом фосетил алюмінію, 800 г / кг.
Хімічний клас: Фосфонати (похідні фосфонових кислот). Упаковка: Пакет 2,5 кг.
Період захисної дії: За рахунок високого системної дії Ефатол починає пригнічувати інфекцію відразу після проникнення в рослину і контакті з патогеном. Період захисної дії від 12 до 18 діб (в залежності від погодних умов та виду рослини).
Механізм дії: Діюча речовина Ефатола впливає на біохімічні процеси рослинних клітин, стимулюючи природні функції захисних реакцій, створює своєрідний бар'єр для проникнення патогена, в результаті чого рослини формують імунітет до збудника хвороби. Інгібує проростання спор і блокує розвиток міцелію. Ефатол швидко проникає в тканини рослини і поширюється акропетально і базіпетально.
Властивості і переваги: Ефатол - унікальний системний фунгіцид комплексної дії, який миттєво адсорбується і розподіляється по всіх тканинах рослини, тим самим блокує розвиток інфекції і захищає її зсередини; Використовується на багатьох сільськогосподарських культурах; Проникає в рослину через 30 хвилин після обробки; Забезпечує відмінний контроль грибкових захворювань в найрізноманітніших кліматичних умовах; Надійно захищає рослину протягом тривалого часу; Не викликає резистентності; Не викликає фітотоксичності при дотриманні регламенту застосування.

Реєстрація фунгіцида Ефатол

КультураОб'єктНорма витрати фунгіцида Ефатол, кг/га
Картинка з сайта agrotorg.in.ua
Мілдью, чорна плямистість
2,0-3,0
Картинка з сайта agrotorg.in.ua
Парша
2,0-3,0
Картинка з сайта agrotorg.in.ua
Фітофтороз
2,0
Картинка з сайта agrotorg.in.ua
Пероноспороз
2,0

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду