Дезал фунгіцид

Дезал фунгіцид
В наявності

Виробник: Нертус

Фунгіциди

дезал Нертус, дезал фунгіцид, дезал Нертус ціна, дезал Нертус купити, купити дезал, купити фунгіцид дезал, фунгіцид дезал, замовити фунгіцид дезал, ціна карбендазим


Вартiсть: 1 800 грн

Опис

Фунгіцид Дезал 
Тарна ємність: каністра 5л, 20л
Призначення: Універсальний високоефективний системний фунгіцид використовується а аграрному виробництві для обробки рослин зернових культур (пшениця, ячмінь, жито), цукрових буряків та соняшника від комплексу грибкових та бактеріальних захворювань. Характеризується профілактичною, лікувальною та знешкоджувальною дією.
Дія: Основним компонентом препарату є речовина карбендазим, дія якої проявляється в стримуванні поділу клітин патогена за різних кліматичних умов. Як наслідок, розвиток захворювань припиняється, а сам патоген гине. Оскільки протруйник володіє не лише захисною, а й лікувальною властивістю, він здатен забезпечити ефективне придушення хвороб навіть після прояву їх симптомів.
Застосування: Дезал вноситься наземним методом обприскування. З профілактичною метою – під час вегетації рослин. З лікувальною – коли з’явилися  перші візуальні ознаки захворювання. Для більш ефектного знешкодження патогенів поля можна обприскувати більше одного разу, але з інтервалом до 10 днів. Якщо хвороби розвиваються поетапно, обробка препаратом повинна відбуватися в найбільш сприятливий момент для повторного зараження.
Оптимальний температурний режим для внесення препарату: +12…+22 °С. Несприятливі погодні умови – заморозки вночі, підвищення чи зниження температури, мала вологість повітря (менше 50%), ускладнюють процес поглинання рослинами фунгіциду, внаслідок чого його ефективність може бути знижена. Водночас дощ через 5 годин після обприскування ніяк не впливає на дію ДЕЗАЛу. 
При обробці робочий розчин має рівномірно змочувати поверхню рослин. 
Переваги: Дезал забезпечує тривалий захист рослин від поверхневої білої, сірої, а також кореневої гнилі, пліснявіння, сажкових хвороб, септоріозу, борошнистої роси, ризоктоніозу, церкоспорельозу. 
Препарат не має фітоксичного впливу на рослини і є безпечним для довкілля. Сумісний з основними добривами, пестицидами та регуляторами, за винятком тих, що утворюють  лужну реакцію.
Додаткова інформація: 
Використовувати Дезал на одному полі три і більше років підряд забороняється, адже можлива акумуляція в грунті карбендазима. 
Д.Р .: карбендазим 500 г / л   Ціна вказана за 1л фунгіциду Дезал

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Зидан фунгіцид

0

ЗИДАН – універсальний та ефективний засіб захисту агрогосподарських рослин, що може використовуватис..

Вартiсть: 260 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду