Альфа Стандарт фунгіцид

Альфа Стандарт фунгіцид
В наявності

Виробник: АЛЬФА СМАРТ АГРО

Засоби захисту рослин (агрохімія)

купити альфа стандарт, альфа стандарт ціна, карбендазим, ціна альфа стандарт, фунгіцид альфа стандарт, замовлення альфа стандарт, альфа стандарт генерик, альфа хім фунгіцид

Вартiсть: 305 грн

Опис

Профілактика та лікування від інфекційних захворювань
Фунгіцид Альфа-Стандарт – універсальний препарат виробництва «Альфа Хімгруп», який має швидку системну дію на посівні культури, захищаючи та лікуючи від хвороб інфекційного походження. Найефективніший засіб проти церкоспорозу та борошнистої роси, які вражають цукровий буряк. Відомі аналоги Альфа-Стандарт: Дерозал від «Байер», Дезал від «Нертус», Доктор Кроп від «Хімагромаркетинг», Казим від «Акваріум».
Як діє фунгіцид Альфа-Стандарт
Даним препаратом обприскують цукрові буряки та соняшник, пшеницю, жито та ячмінь. Фунгіцид впливає на всю систему рослин – від наземної частини до кореневої. Активна речовина Альфа-Стандарт – карбендазим (500 г/л) діє блискавично швидко, ефективно та має подовжену дію:
•    Захисну (профілактичну). Речовина осідає на поверхні, а також швидко поглинається культурою, перерозподіляючись у середині. Створюється захисний шар, який не дозволяє патогенам вразити рослину ні зовні, ні із середини.
•    Куративну (лікувальну). Коли відбулося зараження інфекціями, карбендазим руйнує патоген, блокуючи ділення клітин. Особливо ефективне лікування на ранніх фазах зараження.
Альфа-Стандарт за 20 днів знищує наступні інфекційні хвороби:
•    Церкоспороз, фомоз, септоріоз, гельмінтоспоріоз;
•    Борошниста роса, плямистість листя, снігова пліснява;
•    Біла та сіра гнилі, сажкові хвороби.
Препарат від «Альфа Хімгруп» чудово сприймається більшістю рослин, незалежно від фази розвитку, та є високоекономічний, оскільки підвищує життєздатність культури. Завдяки останньому, зростає врожайність, тому витрати на препарат швидко окуповуються.
Фунгіцид Альфа-Стандарт не є токсичним чи небезпечним для споживачів, навіть для бджіл. Єдине застереження – через чутливість риб до карбендазиму потрапляння препарату у водойми є небезпечним.
Застосування фунгіциду Альфа-Стандарт
Засіб випускається у 0,5 та 5-літрових каністрах як концентрат суспензії. На 200-400 л/га води береться 0,3-1,5 л/га (т) фунгіциду, залежно від виду культури. Допускається 2 обробки фунгіцидом за посівний сезон, хоча Альфа-Стандарт ефективний і при разовому застосуванні.
Якщо протруюється насіння – то обприскування робиться перед висіванням. Якщо наноситься на рослини – то під час вегетації, коли з’явилися перші ознаки хвороби. Обробка має відбуватися на добре врегульованому обладнанні, щоб рідина рівномірно наносилася на листя рослини.
Щоб не з’явилася стійкість гнилей та грибів до Альфа-Стандарт, виробник рекомендує використовувати по черзі фунгіциди різної дії.

дезал альфа стандарт дерозал

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду