Альфа Лікар фунгіцид

Альфа Лікар фунгіцид
Нема в наявностi

Виробник: АЛЬФА СМАРТ АГРО

Засоби захисту рослин (агрохімія)

купити альфа ликар, генерик , аналог, замовити альфа ликар, купити фунгіцид альфа ликар, фунгіцид альфа ликар, ціна альфа ликар, ціна

Вартiсть: 111 грн

Опис

Ліки проти грибків та гнилі для овочевих культур
Фунгіцид Альфа-Лікар орієнтований на боротьбу з грибами та гниллю, які вражають овочеві культури. Виробник Альфа Хімгруп випускає протруювач у вигляді концентрованої суспензії у ємкості 1 л. Використовується у межах 0,6-1,2 л на 200-1000 л/га не більше 3 разів (залежно від культури).
Особливості фунгіциду Альфа Лікар
Альфа-Лікар містить азоксістробін – 250 грамів на 1 літр. Діюча речовина захищає рослину системно, впливаючи згубно на хвороби грибкового походження на клітинному рівні. Азоксістробін блокує розмноження та ріст спор, тим самим припиняючи розвиток хвороби. Трансламінарна дія фунгіциду допомагає захистити культуру зовні – препарат покриває поверхню рослини, не пропускаючи шкідливі бактерії всередину.
До Альфа-Лікаря не мають стійкості 4 класи грибів, які спричиняють наступні хвороби рослин:
•    Пероноспороз, альтернаріоз, фітофтороз, антракноз, аскохітоз;
•    Борошниста та несправжня борошниста роса, фузаріозне в’янення;
•    Гнилі при зберіганні, мілдью, оїдіум.
Фунгіцид діє комплексно, спостерігається відсутність перехресної стійкості шкідливих бактерій. Формула препарату робить його стійким до дощів. Тримається на рослині до 2-х тижнів. Термін залежить від агротехніки, якої обприскували рослину, самої культури, масштабів та глибини ураження інфекцією, погодні умови.
Які культури можна обробляти фунгіцидом Альфа-Лікар:
•    Томати та огірки;
•    Картоплю та капусту;
•    Овочевий горох та цибулю;
•    Виноград та хміль. 
Рослини обробляються у період активного зростання та розвитку, і лише капуста для кращого зберігання за 10 днів до збирання. Використання фунгіциду не шкодить екології та є безпечною для рослин і споживачів.
Правила застосування фунгіциду Альфа-Лікар
Препарат, як й інші подібні засоби захисту врожаїв, наноситься на рослини рівномірно та ретельно. Для цього обладнання має бути добре налагодженим. Обприскування не проводять на вологе листя або за 2-3 години до дощу – ефект значно знизиться і доведеться протравлювати наново.
Щоб запобігти звикання грибів та гнилей до діючої речовини, Альфа-Лікар застосовують у чергуванні з фунгіцидами іншої хімічної групи. Наприклад, після 2-х послідовних використань Альфа-Лікаря, культури обприскуються фунгіцидами Альфа-Мідь або Десфілар, які мають активні речовини, що за механізмом дії протилежні азоксістробіну.
Препарат чудово спрацьовує, як засіб для профілактики грибків або на ранніх стадіях захворювання.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду