Фульвігрін Антистрес

Фульвігрін Антистрес
В наявності
Вартiсть: 520 грн

Опис

Фульвігрін Антистрес – агротехнологічний засіб, що допомагає рослинам долати стресові умови зростання, ефективно нейтралізує наслідки погодного впливу, застосування сільгоспхімії та решту негативних факторів, що завдають шкоди культурам. Має у своєму складі амінокислотний комплекс (переважно складається з L-амінокислот), а також екстракт морських водоростей та солі фульвових та гумінових кислот, що є фітоферментами. Аби швидко подолати наслідки будь якої негативної дії на ваші агрокультури треба купити Фульвігрін Антистрес.

Склад:

  • Солі гумінових і фульвових кислот.. ....100 г/л
  • L-амінокислоти.....................................100 г/л
  • Екстракт морських водоростей .........100 г/л
  • pH ...........................................................7-8,5

Виробляється та постачається користувачеві даний засіб у вигляді рідкої суспензії на водній основі, за допомогою якої приготовують бакові суміші для внесення розпилювачами у рамках агрономічних оборобок культур та площин. Можливе також внесення продукту разом із поливною водою (фертигація). Галузі використання у рослинництві: плодові та ягідні рослини, зернові, технічні та овочеві. 

Норма витрати: 0,5-3,0л/га

Застосування цього засобу забезпечує ефективність обмінних процесів у рослинних організмах, незалежно від стану довколішнього середовища, проведення агротехнологічних заходів та інших явищ, що зазвичай призводять до стресового стану у рослин. У результаті їхні тканини накопичують вдосталь ресурсів та поживних речовин, щоби забезпечити нечутливість до різкого негативного впливу впродовж всього вегетаційного сезону. 

Переваги Фульвігрін Антистрес:

Його дія однаково продуктивна при нейтралізації наслідків таких факторів, як ранньовесняні холоди, обробка гербіцидами сильної дії, таких, що можуть супроводжуватися опіками. А також підвищена спека з дефіцитом зволоження. механічні ушкодження – град, сильний вітер тощо;

Пролонгована дія, ефект від даного засобу має профілактичні риси;

Стимулювання обмінних процесів виключно інгредієнтами природнього походження.

Регламент застосування, всі рекомендації розробника та застереження зазначені у інструкції до продукту, яку необмінно треба вивчити користувачеві перед початком експлуатації.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Гумат Калію ЛФ 20

5

Стимулятор росту Нumate LF 20 (гумат калію з леонардиту (вміст не менше 20% !)Тара: каністра 10 л.Оп..

Вартiсть: 195 грн
Купити
Гумат 500 Лайф Біохем

5

Стимулятор росту Нumate 500Тара: каністра 10 л. Препаративна форма: концентрат емульсії.Виробник: ко..

Вартiсть: 595 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду