Фрегат фунгіцид

Фрегат фунгіцид
В наявності

Виробник: Хімагромаркетинг

Засоби захисту рослин (агрохімія)

фрегат ЗЗР, фрегат фунгіцид, фрегат фунгіцид ціна, фрегат фунгіцид купити, диметоморф фунгіцид, цимоксаніл фунгіцид, генерик Таноса, генерик кабріо дуо, фунгіцид кіровоград, новомиргород, Бобринець, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Вінниця фрегат ЗЗР

Вартiсть: 570 грн

Опис

Системний двокомпонентний препарат для ефективного захисту винограду від мілдью, картоплі і томатів від фітофторозу, огірків і цибулі від пероноспорозу. Форма препарату та діюча речовина: Концентрат суспензії з вмістом Цимоксаніл, 125 г / л і диметоморф, 180 г / л (Танос, Дюпон 1/2 + Кабрио Дуо, Басф 2,5)
Хімічний клас: Алкілпроізводние сечовини і похідні коричної кислоти. Упаковка: Каністри по 5 л. Період захисної дії: 8-12 діб.
Механізм дії: Цимоксаніл проникаючи в листя, пригнічує синтез РНК в клітинах патогена, здатний блокувати ріст міцелію і споруляцию, а завдяки своїм трансламінарну властивостям контролює збудників хвороб і з нижньої сторони листа.
Диметоморф проникає в рослинну тканину і розподіляється в ньому акропетально, забезпечуючи надійний захист частин рослини, не порушених обприскуванням. Диметоморф - інгібує утворення грибний клітинної стінки, тому стінки розриваються власним осмотичним тиском.
Властивості і переваги: бінарний препарат з трансламінарну і акропетально механізмом дії; починає проникати в лист через 10 хвилин після обробки; швидко перерозподіляється всередині рослини, що дає можливість компенсувати неповноту покриття листової поверхні; опади, що випадають через 1-2 години після обробки, уже не знижують ефективності фунгіциду; гарантує успіх у боротьбі з мілдью навіть у разі розпочатого, але не з'явився зовнішнього захворювання (протягом 2-3 діб після зараження); має тривалим залишковим захисним і лікувальним дією; володіє специфічною активністю проти мілдью винограду і фітофторозу картоплі і томатів.

Реєстрація фунгіциду Фрегат

Культура

Картинка з сайта agrotorg.in.ua

Об'єкт

Мілдью

Норма витрати фунгіцида Фрегат, л/га

1,2

Норма витрат робочої рідини, л/га

800-1500

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду