Ксіор гербіцид
Самовивіз
На карту Приват24
Безготівковий розрахунок
Опис
Ксіор - гербіцид післясходового застосування з широким діапазоном впливу. Підвищений вміст діючих компонентів забезпечують високий рівень ефективності препарату в боротьбі з великою номенклатурою бур'янів однорічного і багаторічного типу, що належать до дводольних видів, включаючи ті різновиди бур'янів, які стійкі до дії сульфонілсечовини.
Поставляється хімікат у вигляді концентрованої суспензії, сферою застосування є площі, зайняті посівами злакових сільгоспкультур ярих та озимих сортів.
Норма витрати:
Озима пшениця - 0,05-0,07л/га
Діючі інгредієнти препарату Ксіор та зразковий механізм їх дії:
• Флуметсулам. Речовина, що належить до класу триазолпіримідинів, використовується у ряді випадків як самостійний пестицид системної дії. Має високі проникаючі здібності. У структуру рослини проникає через листові поверхні та кореневу систему, де активно пригнічує діяльність ацетолактатсентази, ферменту, необхідного для синтезу амінокислот. Що ускладнює харчування рослин і призводить до їхньої загибелі;
• Флорасулам. Також хімікат системної дії, також належить до того ж класу речовин - тріазолпірімідінов, і має подібну спрямованість. Флорасулам також призначений для придушення активності ацетолактатсентази та його вплив призводить до аналогічного результату.
Взаємне використання цих речовин суттєво розширює спектр ефективності препарату загалом. Вводиться Ксіор методами обприскування в оброблювані площі. Водорозчинна форма поставки полегшує створення бакових сумішей для обробки та їх рівномірне розподілення по всій площі.
Норми внесення та інші рекомендації наведені в інструкції до хімікату. Є також певні обмеження, пов'язані з наявністю показань щодо токсичності для людей та деяких видів домашніх тварин, властивих діючим речовинам даного препарату.
До переваг Ксіор, крім широкого спектра дії, варто віднести: сумісність з більшістю інших агрохімікатів, широкий температурний та часовий інтервал ефективного застосування, а також відсутність впливу на ґрунт та подальшу сівозміну на оброблюваних землях.