Фунгіцид Фонтес

Фунгіцид Фонтес
В наявності

Виробник: Нертус

Фунгіциди

Вартiсть: 210 грн

Опис

Фунгіцид Фонтес

Тара: пакет 1 кг. Препаративна форма: змочуваний порошок.

Виробник: компанія "Нертус".

Опис: Препарат контактної  дії, зареєстрований в Україні як засіб для боротьби з основними хворобами виноградників та яблунь. У світовій практиці також успішно застосовується для захисту посівів ріпаку (альтернаріоз), озимої пшениці (септоріоз, борошниста роса, іржа), цукрових буряків (церкоспороз), картоплі та томатів (фітофтороз).

Склад та механізм дії: Діючим компонентом фунгіциду Фонтес є манкоцеб (800 г/л). Ця речовина здатна дуже швидко проникати в організм рослини та створювати антипатогенну плівку на її поверхні.

Тривалість захисної дії залежить від погодних умов. Якщо сонячна активність є не досить великою або присутні опади – 10-14 днів. За більш сприятливих умов для розвитку збудників захворювань період захисту може скоротитися до 7-10 днів.

Переваги препарату:

• Висока швидкість дії – проникає в організм рослин протягом 30 хв з моменту обприскування;

• Стійкий до опадів;

• Не має фітотоксичного впливу на культури;

• Зберігає екологічність продукції - не проникає в плоди, ягоди та бульби картоплі;

• Швидко розпадається в ґрунті, не викликаючи післядії;

• Малотоксичний для бджіл.

Умови застосування: Фунгіцид Фонтес вноситься наземним способом з профілактичною метою до появи перших ознак захворювання рослин. Робити це рекомендується в найбільш сприятливі для розвитку збудників періоди. Погодно-кліматичні вимоги: при температурі від +15 до +22С та швидкості вітру не більше 3-4 м/с.

Препарат має нетривалу захисну дію, тому вносити його потрібно кілька разів протягом періоду вегетації. Максимальна кількість залежить від виду культури: 5 – для виноградників, яблунь та картоплі, 3 – для томатів та цукрових буряків, 2 – для посівів ріпаку.

Останнє обробка повинна проводитися щонайменше за 20 (картопля, томати, буряки) або 30 днів (яблука, виноград, ріпак) до збирання врожаю.

Застереження: Не рекомендується вносити при температурі нижче за +12С або вище за +25С, оскільки його ефективність за таких умов суттєво погіршується.

Не можна застосовувати фунгіцид Фонтес разом з сильно лужними препаратами, та засобами захисту на олійній основі.

КультураНорма витрати препарату, кг/га


2,0-3,0


2,0-3,0


1,2-1,6


1,2-1,6


2,0-3,0


2,0-3,0


2,5-3,0

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду