Фанат добриво

Фанат добриво
Нема в наявностi

Виробник: Нертус

Добрива

фанат Нертус, фанат добриво, Нертус фанат ціна, фанат Нертус купити, купити добриво фанат, замовити добриво фанат, фанат мікродобриво

Вартiсть: 145 грн

Опис

Добриво Фанат 

Фасування: відро на 5 кг. 
Призначення: Розчинне добриво високої концентрації «Фанат» вироблене в Угорщині і використовується в сільському господарстві для підживлення зернових, олійних, а також овочевих культур. Препарат багатий на магній, марганець, залізо та сірку. Загалом в його структурі знаходиться 9 мікроелементів, які сприяють росту та стійкості рослин. 
Спосіб внесення: Добриво «Фанат» рекомендується застосовувати з метою профілактики, коли в грунті або в самих рослин відчувається нестача мікроелементів. У першому випадку відбувається обробка посівного насіння перед внесенням його в землю. В другому – обробка полів в період вегетації культур. 
Для обприскування насіння перед посівами норма витрат препарату складає 100-115 грам на 200-300 л води з розрахунку на 1 тонну. Під час вегетації рослин дозу збільшують до 200 грам з розрахунку на 1 га. Найкраще «Фанат» підходить для обробки зернових культур, соняшника, ріпаку, картоплі, капусти та помідорів. Важливо, щоб у процесі всі рослини змочувались рівномірно. 
Особливості препарату: 
•    Сумісний з пестицидами, які не містять металу й не вступають в лужну реакцію;
•    Можна використовувати двічі для позакореневого підживлення рослин (окрім капусти).
Рекомендації: Для запобігання стікання розчину з рослин і, як наслідок, зменшення ефективності, вносити добриво не рекомендується під час роси та туману. Під час обробки краще зберігати увімкненим режим змішування, щоб розчинна маса залишалася однорідною. Для приготування самого розчину, треба спочатку наповнити бак водою на третину, потім додати туди необхідну кількість препарату і повністю розчинити його. Після цього бак в режимі змішування заповнити водою до кінця. Фанат розчиняється тільки в теплій воді (не менше +20)! 

B-0,5% Co-0,05% Mg-9,0% Mn-4,0% Cu-1,5% Zn-1,5% Fe-4,0% Mo-0,1% S- 7,0%
Ціна вказана за 1кг мікродобрива Фанат.
удобрение фанат нертус цена

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду