Експерт Про гербіцид

Експерт Про гербіцид
В наявності
Вартiсть: 440 грн

Опис

Експерт Про – якісний системний гербіцид, призначений для захисту посівів кукурудзи від негативного впливу широкого спектру бур'янів злакового та дводольного типу. Форма виготовлення та постачання препарату – олійна дисперсія. Використовується як діючий компонент для бакових сумішей на водній основі, призначених для агротехнічної обробки орних площ.

Базові сполуки у складі Експерт Про:

Мезотріон – гербіцид системного типу із класу трикетонів, широко поширений у засобах агрохімії. Дана група речовин відрізняється хорошими трансламінарними властивостями, швидко та у великих кількостях накопичується у різних тканинах шкідливих рослин. Акроперально і базиперально переміщається всередині їхньої структури, де швидко блокують синтез каротиноїдів, що зупиняє розвиток бур'янів і призводить до його відмирання;

Нікосульфурон – хімікат із групи сульфонілсечовини. Гербіциди цієї групи активно впливають на процеси мітозу в небажаній рослинності, інгібуючи та зупиняючи їх, призводячи до досить швидкої загибелі всієї рослини.

Норма витрати на кукурудзі: 1,25-2,0 л/га

Перевагами гербіциду Експерт Про є:

• Широкий діапазон дії. До активних компонентів даного хімікату чутливі багато видів трав'янистої рослинності;

• Стійкість при дії опадів;

• Зручність практичного використання при виготовленні бакових сумішей;

• Сумісність із багатьма агрохімікатами. Проте рекомендовано проведення контрольних змішувань з метою з'ясування сумісності.

Препарат не рекомендується вносити у вітряну погоду, є певні температурні рамки ефективного використання. Заборонено проводити випасання худоби на площах після проведення обробки цим хімікатом. Про інші обмеження, а також про регламент застосування, дозування та інші питання експлуатації ви можете дізнатися з інструкції до цього засобу.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Легенда гербіцид

0

Новий гербіцид системної дії Легенда - це ефективний комбінований засіб проти широкого спектру однор..

Вартiсть: 570 грн
Купити
Майстер Пауер 5л

0

Діюча речовина: форамсульфурон, 31,5 г/л + йодосульфурон, 1,0 г/л + тієнкарбазон-метил, 10 г/л + цип..

Вартiсть: 1 582 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду