Євро 3315 гербіцид

Євро 3315 гербіцид
В наявності
Вартiсть: 640 грн

Опис

Євро 3315 – інноваційний засіб захисту рослин, системний гербіцид ґрунтового типу. Призначається для боротьби з дводольними та злаковими бур'янами, що заражають посіви соняшника. Прерогативною областю використання цього засобу є площі, зайняті гібридами, стійкими до хімікатів класу імідазолінонів. Форма постачання – рідкий концентрат, що додається у водну основу для одержання бакових сумішей.

Базові компоненти у складі Євро 3315:

Імазамокс 33г/л. Представляє групу імідазолінонів, речовини цього типу, проникаючи в тканини листового матеріалу та інших органів небажаної рослинності, пригнічують у них синтез ацетолактатсинтази, пригнічують частину обмінних процесів, зупиняють розвиток рослинного організму. Що зрештою призводить до його швидкого відмирання;

• Імазапір 15г/л. Також є представником вищезгаданого класу сполук, має подібний механізм дії у структурі рослин, необхідний у складі препарату для розширення спектру його дії.

Переваги Євро 3315:

• Системний характер дії та ґрунтовий спосіб використання залишають хімікату широке місце для проникнення всередину бур'янів. Речовина проникає через зелену масу та через кореневу систему;

• Усередині рослини діє швидко, перші ознаки негативного впливу з'являються за лічені години;

• Стійкість до дощу та інших опадів;

• Засіб економічний, характеризується невеликою витратою на одиницю площі.

Виробником передбачені деякі обмеження типу використання бакових сумішей (рекомендовані виключно наземні види розпилення). Є застереження щодо використання при сильному вітрі, підвищеній сонячній активності, високій та низькій температурах.

Є також деякі рекомендації щодо регламенту застосування, проведення механічних обробітків ґрунтів після внесення препарату, норм витрат та ін. Перед використанням уважно вивчіть вимоги інструкції.


Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

БОФОС

0

БОФОС - універсальне, багатокомпонентне комплексне добриво широкого спектру дії. Містить підвищену к..

Вартiсть: 250 грн
Купити
Олійний Турбо 10л (ЛФ)

5

  До складу добрива LF Олійний Turbo входить:  L-аминокислоти 50г/лАзот (N) 80г/лФосф..

Вартiсть: 280 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду