Етафорон 250г

Етафорон 250г
В наявності
Вартiсть: 1 850 грн

Опис

ЕТАФОРОН – гербіцид системної дії, післясходового застосування, призначення котрого полягає у захисті сільськогосподарських рослин від дводольних бур’янів. Препаративна форма даної речовини – гранульована маса, яка складається з часток, що диспергуються у воді. Купити ЕТАФОРОН буде доречно агропромисловим підприємствам, які вирощують соняшник та ріпак. Площини, зайняті посівами цих культур, є сферою використання даної речовини. 

Базовий компонент у цьому препараті – етаметсульфурон-метил, представник класу сульфонілсечовин. Має чудові проникаючі спроможності, завдяки чому швидко опиняється всередині рослини, де накопичується у великій кількості, та починає свій негативний вплив на неї. Він полягає у придушенні процесу ацетолактатцентази, що потрібна для утворення валину та ізолейцину, без яких неможливий мітоз у клітинах рослини. В результаті припиняється поділ клітин, та бур’ян гине. 

Препарат ЕТАФОРОН має такі переваги:

Велика номенклатура бур’яну, що чутливий до діючої речовини;

Доволі довгий часовий період, впродовж якого можливе застосування;

Просочується крізь зелену масу рослин, також має ознаки ґрунтової дії;

Може бути застосований при доволі низьких температурах (не нижче +5ºС;)

Однієї обробки впродовж сезону достатньо для контролю дводольних бур’янів.

Препарату властиві деякі обмеження стосовно можливого виходу персоналу на поля для ручної роботи після обробки площин, існує низка рекомендацій розробника щодо застосування індивідуальних засобів захисту при його практичній експлуатації. Ці застороги та загальні рекомендації щодо регламенту створення робочих сумішей та їхнього використання зазначені у інструкції до засобу. Яку обов’язково варто вивчити перед його застосуванням. 

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду