Естрада

Естрада
В наявності
Вартiсть: 4 814 грн

Опис

Насіння соняшнику «Естрада»

«Естрада» – гібрид соняшнику, відноситься до середньопізньої групі стиглості та помірно інтенсивному типу. Досить гнучкий до багатьох кліматичних умов – стійкий до посухи, підходить до вирощування в майже усіх областях і регіонах України крім дуже посушливих спекотних зон. Стійкий до більшості найпоширеніших захворювань соняшнику, в тому числі білої гнилі, фомопсису, склеротініозу, до зараження вовчком нових рас A-G. Соняшник має характерний яскраво виражений швидкий старт, стабільність початкового розвитку. З розвиненою розгалуженою кореневою системою, середньою стійкістю до вилягання.

Оптимальне поєднання врожайності, високою олійності і посухостійкості

Для отримання багатого і здорового врожаю рекомендовані ресурсозберігаючі технології обробітку ґрунту. Одним з важливих чинників є дотримання сівозміни, посів в оптимальні терміни. Важливо максимально мінімізувати згущення посівів.

Основні характеристики:

Висота рослин – середня (залежить від вологозабезпечення та регіону обробітку).

Високий показник олійності, досягає 52%.

Призначений для класичного засобу використання.

Генетично близький до гібриду «НК Армоні».

Показує стабільну врожайність – 8 балів (за 10-бальною шкалою).

Посухостійкість оцінюється в 8 балів.

Рекомендована густота перед збиранням в посушливих регіонах з недостатньою вологістю – 35-40 тис.рос./ га, в умовах помірного і достатнього зволоження – 45-50 тис.рас./ га.

Насіння соняшнику «Естрада» це помірно інтенсивний середньопізній вид. До унікальних особливостей гібрида відносять: швидке зростання, стійкість до різноманітних агроекологічних умов, рас вовчка, хвороб, високий вміст олії.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду