Векта КМакс 5л

Векта КМакс 5л
В наявності
Вартiсть: 370 грн

Опис

VECTA KMAX (Векта Калій) – азотно-калійне універсальне добриво з мінімумом протипоказань при застосуванні, та величезною сферою можливого використання. Сумарний вміст речовин, що є джерелами постачання азоту та калію до структури даного хімікату знаходиться на рівні приблизно 36 відсотків. Окрім цих з’єднань добриво включає у свій склад велику кількість вільних L-амінокислот. 

Норма витрати:

  • Зернові колосові, соняшник, ріпак - 0,5-1,5л/га

Все це надає хімікатові наступний набір морфобіологічних властивостей:

Здібність стимулювати ферментний обмін у тканинах рослини;

Спроможність до накопичення цукрової складової, яка покращує споживницькі якості плодової маси, а також стимулює загальний ріст рослини, та надає їй додаткового імунітету впродовж всього періоду вегетації;

Запобігає можливості вилягання рослин на полях.

Аби досягти вказаних вище якостей у господарствах агропромислового комплексу проводять низку агротехнічних заходів, пов’язаних із внесенням VECTA KMAX методами розпилення бакових сумішей на водній основі. Рекомендований метод обробки – позакореневе підживлення на різноманітних стадіях вегетаційного періоду. 

Характер даного хімікату дозволяє його сумісне внесення із великою групою інших засобів агрохімії. Виключеннями з цього списку можуть вважатися мінеральні олії, та речовини із яскраво вираженою лужною реакцією. А також існують протипоказання до сумісного внесення із гербіцидами. Рекомендовано перед введенням добрива витримувати інтервал у 5 – 7 днів після гербіцидної обробки ораних площин. 

Інші регламентні нормативи та застереження щодо застосування даного засобу агрохімії споживач зможе знайти у інструкції до хімікату, про необхідність вивчення котрого нагадуємо перед безпосереднім використанням. 

До складу комплексу Векта К-Макс входять:

  • Азот - 37,5г/л
  • Калій - 400г/л
  • Вільні L - амінокислоти - 80г/л

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Гумат Калію ЛФ 20

5

Стимулятор росту Нumate LF 20 (гумат калію з леонардиту (вміст не менше 20% !)Тара: каністра 10 л.Оп..

Вартiсть: 195 грн
Купити
Векта Аміно (VECTA AMINO)

0

Амінокислоти Векта Аміно (VECTA AMINO) від Альфа Смарт Агро – агрохімікат, що сприяє зниженню в..

Вартiсть: 370 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду