Фосфолайф добриво
Самовивіз
На карту Приват24
Безготівковий розрахунок
Опис
ФОСФОЛАЙФ – натуральна мікробно-біологічна композиція, складається зі спор та клітинних поєднань мікроорганізмів, призначена для покращення живлення сільськогосподарських рослин. Купити ФОСФОЛАЙФ варто у тих випадках, якщо ви хочете поліпшити засвоєння фосфорутримуючих компонентів рослинного живлення, та зробити його більш збалансованим.
Склад:
- Мікробіологічний консорціум високоактивних штамів мікроорганізмів:
- Bacillus megaterium - 2 штами
- Bacillus megaterium var. phosphaticum
Форма поставки даного засобу є рідка субстанція із підвищеною місткістю діючих речовин, що використовується для утворення водних бакових сумішей, які вносяться із застосуванням аплікаторів, чи ще якимись іншими засобами безпосередньо у насінневе ложе.
Норма витрати: 2-4л/га
Комплексна дія цього продукту полягає у спроможності його базових компонентів перетравлювати органофосфатні речовини у ґрунті, перетворюючи їх з водонерозчинної та важко засвоюваної форми у гідрофосфатний та ортофосфатний вигляд. У якому вони можуть бути легко засвоєні рослинами.
Переваги від застосування даного засобу у господарствах:
• Загальне підвищення фосфорної складової у живленні рослин. Це дозволяє зекономити кількість фосфатних добрив, що вносяться у одиницю площини, та зробити їхнє введення більш продуктивним;
• Покращується загальна якість ґрунтів завдяки накопиченню у їхній структурі сполук, що мають фосфор;
• Знижується собівартість агротехнологічних заходів при підвищенні їхньої ефективності;
• Можливість внесення засобу, як напередодні посівних робіт, так і під час більш пізніх вегетаційних стадій;
• Відсутність шкоди для навколишнього середовища, та впливу на сівооборот на оброблених площах.
Також зазначимо, що даний засіб є універсальним, оскільки може бути застосований для обробки усієї номенклатури однорічних рослин сільськогосподарського призначення, а також для ягідних кущів, садових дерев та виноградників.
Є деякі застереження від виробника щодо правильності використання засобу. Такі, як: небажаність внесення речовини разом з ґрунтовими пестицидами, або послідовність додавання при утворенні бакових сумішей. Всі вони вказані у інструкції до засобу, як і регламент внесення, норми розходу тощо.