Фульвігрейн Стимул
Самовивіз
На карту Приват24
Безготівковий розрахунок
Опис
Фульвігрейн Стимул – поживний комплекс, призначений для покращення засвоєння корисних речовин сільськогосподарськими рослинами. Постачається користувачеві у вигляді водних суспензій. Має у своєму складі цілу низку мінералів, а також рослинні гормональні речовини цитокінін та ауксин та фульвові кислоти. Тому стимуляція споживчих спроможностей рослини відбувається швидко, натуральними засобами та надає найкращого результату від використання. Якщо ви прагнете надати рослинам все необхідне для якісного розвитку, варто купити Фульвігрейн Стимул.
Норма витрати :
- Для обробки насіння - 0,6 л/т
- Обробка зернових та олійних культур по листку - 0,3-0,45 л/га
Дієві компоненти даного комплексу впливають на рослину на гормональному рівні, покращуючи поглинання поживних речовин, що є у довколишньому ґрунті, мінеральних добривах та супутніх матеріалах, та засобах підживлення. До того ж наявність цинку, сірки, магнію, марганця та решти елементів у структурі самого стимулятора надає можливість рослинному організму отримати все що потрібно для генерування нових тканин та органів саме у той момент, коли це йому необхідно.
Склад:
- Фульвові кислоти ... 200 г/л
- Залізо (Fe) ……….. 13,5 г/л
- Марганець (Mn) ...... 6,5 г/л
- Магній (Mg) …….….. 21 г/л
- Цинк (Zn) ……...…….. 9 г/л
- Мідь (Cu) …….…..….. 5 г/л
- Сірка (S) ………...…. 15 г/л
- ЦИТОКІНІН
- АУКСИН
- Інші біологічно активні речовини
- рН …………....…….…3-4
- Густина….…..….1,08 кг/л
Препаративна форма: водна суспензія
Упаковка - 10 л
Перевагами Фульвігрейн Стимул можна назвати:
• Швидкопроникаючі якості. Діючі інгредієнти засобу всмоктуються тканинами рослини дуже швидко та починають працювати вподовж нетривалого часу;
• Сприяє стрімкому накопиченню зеленої маси;
• Добре відновлює рослини після раптових пошкоджень;
• Корегує споживання корисних речовин;
• Пролонгує вегетацію, дозволяючи рослині набути максимального розміру;
• Поліпшує ефективність добрив, що вносяться.
Використовується цей комплекс для обробки зернових, технічних, овочевих та ягідно-кущевих культур, а також винограду. Для кожного різновиду рослин пропонуються різні методи внесення та різні дозувальні кількості. Із регламентом застосування, кратністю обробок та іншою інформацією можна ознайомитися у інструкції до засобу.