Євростім Бор 10л

Євростім Бор 10л
В наявності

Виробник: ЕВРОСЕМ

Добрива

Вартiсть: 240 грн

Опис

Євростім Бор - це новітній засіб підживлення рослин, призначення якого полягає у усуненні можливої нестачі бору. Відомо, що саме цей хімічний елемент бере активну участь у формуванні квітів рослини, потрібний для ефективності процесу запилення та й самого утворення пилку під час цвітіння. Також відомо, що його дефіцит призводить до суттєвого зниження врожайності рослин. А також наслідком недохвату бору може бути більш активне поширення хвороб гнилісного типу, фомозу (у олійних культур) тощо. 

Саме тому важливо вчасно запобігти цій проблемі, вчасно подбавши про поповнення споживчої номенклатури речовин для рослин. Тим більше, що зробити це доволі легко, достатньо лише купити Євростім Бор

Галуззю застосування даного засобу можуть бути посіви злакових зернових, олійних, коренеплідних, технічних та овочевих культур, а також садові рослини, кущі та виноградники. Метод введення – позакореневе внесення. При застосуванні данного хімікату створюють робочий розчин, що вноситься засобами розпилення по площинах.

Переваги даного добрива:

Високий рівень ефективності та простота внесення;

Сумісність з більшістю засобів аграрної хімії дозволяє проводити комплексні обробки, заощаджуючи кошти на внесення;

Багатогранність позитивного впливу на рослину, даний підживлюючий засіб сприяє кращому заплідненню при цвітінні, накопиченню крохмалю та цукру у плодовій структурі, зміщненню загального імунітету рослини тощо;

Відсутність ознак псування застосованого обладнання. Засіб не забиває форсунки, не осідає на внутрішніх деталях розпилювачів, не утворює небажаних соляних нашарувань на інструменті.

Регламент внесення, норми розходу та рекомендації розробника щодо застосування для різних культур зазначені у інструкції до засобу.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Бор 15% Нертус

5

Добриво Нертус Бор (150г / л (В - 15%) Фасовка: каністра на 20 л Призначення: Рідке високо концент..

Вартiсть: 190 грн
Купити
БОФОС

0

БОФОС - універсальне, багатокомпонентне комплексне добриво широкого спектру дії. Містить підвищену к..

Вартiсть: 250 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду