compare_arrows0
На складі
ДМС Лорд рання кукурудза з ФАО до 200 (190)
ДМС Лорд рання кукурудза з ФАО до 200 (190)
  • favorite_border
  • compare_arrows

ДМС Лорд рання кукурудза з ФАО до 200 (190)


star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border
0 відгуків
1 400 грн
Маїс
chat
remove_circle_outlineadd_circle_outline

ДМС Лорд новий гібрид кукурудзи з ФАО 190, рекомендований для вирощування в лісостеповій зоні України та на Поліссі. Відноситься до рослин ранньостиглої групи. 

Постачальник: компанія "МАЇС", яка продукує насіннєвий матеріал різних генетичних форм кукурудзи для України та європейських країн.

Характеристика: Гібрид кукурудзи відзначається середньою схильністю до утворення двох качанів. Насіння має зубоподібну форму і темно-жовте забарвлення. Висота рослин перед збиранням врожаю може досягати до 190 см. Період вегетації продовжується 90-105 днів, качан утворюється на висоті 75 см від поверхні ґрунту та має 14-18 рядів зерен. 

Гібрид ДМС Лорд характеризується максимально високою стійкістю до раптового зниження температури, добре переносить спеку та посуху, а також є стійким до вилягання на різних етапах вегетації. Крім цього, рослини гібриду мають найвищий рівень стійкості до пухирчастої сажки і здатні добре протистояти появі кукурудзяного метелика та летючої сажки. 

Заявлена виробником насіннєвого матеріалу потенційна врожайність ДМС Лорд складає до 140 ц/га при оптимальних умовах зрошення. Дослідні випробування продемонстрували, що найкраще потенціал гібриду розкривається в умовах лісостепу. Сформовані качани кукурудзи мають циліндричну форму, а стигле зерно здатне дуже швидко втрачати вологу, що забезпечує за необхідності можливість пізнього висіву гібриду.

ДМС Лорд підходить не тільки для вирощування на зерно, а й на силос. Крім того, він є рекомендованим попередником для посівів озимої пшениці. Оптимальна густота рослин перед збиранням врожаю зерна складає 70-80 тисяч одиниць на 1 га для лісостепової зони та 80-90 тис./га для Полісся.

Застереження: Несприятливі умови вирощування знижують потенційну врожайність гібриду до 54 ц/га в лісостеповій та до 50 ц/га в зоні Полісся. 

  • mode_editНаписати відгук
    account_circle
    mode_edit Увага: HTML не підтримується!