Дисулам АХТ

Дисулам АХТ

Виробник: Агрохімічні технології
Артикул: Дисулам
Наявність: В наявності
259 грн з ПДВ
Мінімальне замовлення цього товару 5

Гербіцид Дісулам (2-етилгексиловий ефір 2,4 Д 452,42 г / л + флорасулам 6,25г / л) Агрохімічні Технології / Агрітек Україна
Гербіциди аналоги і замінники Дісулама Прима, Пріус, Балерина, Подмарін
Фасовка: пластикова каністра 5 л
Призначення: Препарат Дісулам від виробника «Агрохімічні технологи» вже досить відомий продукт на українському ринку. Це рідкий гербіцид системної дії, застосовуваний на полях із сільськогосподарськими культурами в післясходовий період для боротьби з однорічними і багаторічними рослинами-шкідниками: осот, ромашка, підмаренник чіпкий, осот і т.д.
Дія: Гербіцид Дісулам швидко і легко проникає всередину бур'янів через листя (найчастіше) і стебла, накопичується в тканинах, повністю руйнуючи процеси біосинтезу білків в організмі. Рослини перестають отримувати потрібні для росту й життя дози фосфору, азоту, калію, у них спостерігається порушення водного обміну, втрачається тургор, тріскаються кореневі паростки. У результаті цього починається процес активного в'янення, який призводить до загибелі бур'яну.
Особливості препарату: В основному, Дісулам використовують на посівах зернових колосових культур. Препарат відрізняється широким діапазоном за термінами внесення: від фази 3-х листків до появи 2-го міжвузля.
Найкраще Дисулам виявляє свою ефективність при обприскуванні активно розвиваються бур'янів, які вже мають достатню кількість листя для швидкого поглинання препарату. Оптимальний діапазон температур для внесення - 8-22 ° С. Обробку краще відкласти, якщо напередодні або слідом очікуються нічні заморозки, так як це може частково знизити ефективність гербіциду. У той же час випадання опадів протягом години після внесення препарату не впливає на результативність, оскільки діюча речовина дуже швидко проникає всередину рослин.
Через коротке періоду розпаду своїх компонентів (14-20 днів) Дісулам здатний швидко деградувати в грунті і не створює проблем для вирощування наступних культур. Препарат також можна використовувати в сумішах з іншими гербіцидами на основі ізопротурон або з інсектицидами, а також фунгіцидами.
Дісулам не можна змішувати разом з препаратами, діючими речовинами яких є феноксапроп і клодінафоп!
Додаткова інформація:
Характерною особливістю гербіциду є те, що він здатний впливати виключно на активно зростаючі і розвиваються бур'яни. Дія препарату не поширюється на сходи бур'янів, які з'являться вже після обробки полів.
Рекомендації щодо застосування препарату:

КультураЦільовий
об'єкт дії
Норма
витрати
Дисуламу л/га

Однорічні та
багаторічні
дводольні буряни,
у тому числі
стійкі до 2,4Д
0,4-0,6

Однорічні та
багаторічні
дводольні буряни, 
у тому числі 
стійкі до 2,4Д
0,5-0,6
  СоргоОднорічні та
багаторічні
дводольні буряни, 
у тому числі 
стійкі до 2,4Д
0,5-0,6


Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной