Цинк+Азот + Сірка+Калій

Цинк+Азот + Сірка+Калій
В наявності
Вартiсть: 235 грн

Опис

Цинк 100г/л + Азот 95г/л + Сірка 50г/л + Калій 30г/л:

 комплексна листкова підкормка, що призначений для підвищення врожайності аграрних культур. У складі даного хімікату у достатній кількості представлені сполуки, що включають значну кількість хімічних елементів, необхідних для живлення рослин (Zn, N, S, K). 

Препаративна форма речовини – рідкий концентрат, що використовують у якості основного чи допоміжного компонента бакових сумішей на основі води. Дані суміші вносяться засобами розпилення. Сферою застосування даного хімікату переважно вважаються площини, зайняті посівами зернових, зернобобових та технічних культур. 

Широка номенклатура поживних речовин, що включені до структури даного добрива забезпечує такі переваги від його використання:

Через стимуляцію процесу фотосинтезу покращується імунітет рослини, та збільшується загальна її стійкість, навіть за стресових умов вирощування;

Завдяки додатковому підживленню таким елементом, як сірка вдається підвищити якісні показники врожаїв. У плодах збільшується кількість вуглеводних компонентів, а також крохмалю та білків;

Якісні зміни у врожаї у поєднанні з покращенням імунітету сприяють покращенню і кількісних показників;

Добриво майже не має протипоказань у використанні. Єдиним виключенням можуть вважатися рослини, що перебувають у стресовому стані після впливу якихось надважких факторів впливу.

Загальні відомості щодо регламенту застосування, кількості рекомендованих обробок, та бажаного часу їхнього проведення можна знайти у інструкції до засобу. Про необхідність вивчення котрої варто нагадати перед використанням. 

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Добриво Аміно Х

0

Склад Аміно Ікс (Х):L – амінокислоти – 250 г/лФітогормони (ауксини, гібереліни, цитокініни) – 10 г/л..

Вартiсть: 310 грн
Купити
Гумат NO STRESS

0

Гумат NO STRESS – унікальний засіб спеціалізованого призначення, що використовується для відновлення..

Вартiсть: 222 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду