Честер гербіцид

Честер гербіцид
Архівний товар

Виробник: БЕСТ/BEST

Засоби захисту рослин (агрохімія)

честер ЗЗР, честер бест, честер гербіцид, честер ціна, честер купити, честер гербіцид замовлення, честер бест

Вартiсть: 1 302 грн

Опис

Гербіцид Честер (нікосульфурону 750г/кг)

Опис: Системний селективний гербіцид Честер від компанії BEST використовується в аграрному секторі для ефективної боротьби з широким діапазоном однорічних і багаторічних злакових та широколистих бур'янів. Зареєстрований для внесення на посіви кукурудзи. Поставляється у вигляді водорозчинних гранул.
Механізм дії: В основі гербіциду Честер лежить нікосульфурон. Цей компонент, який належить до класу сульфонілсечовини, здатен потрапляти в організм рослин як через наземну частину, так і коріння. Під його впливом у чутливих бур'янів вже через кілька годин зупиняється ріст та розвиток внаслідок пригнічення життєво важливих процесів синтезу амінокислот і поділу клітин. Усе це призводить до неминучої загибелі рослин. 

КультураСтроки обробкиНорма витрати, кг/га

Обприскування у фазі 4-10 листків культури50 - 60 г/га + ПАР

Особливості препарату:
Знищує бур'яни включно з кореневою системою;
Забезпечує тривалий гербіцидний захист – до 8 тижнів;
Широке часове вікно застосування – від 4-х до 10 листків;
Не впливає на вибір культури в сівозміні;
Може використовуватися одночасно з іншими пестицидами та добривами;
Малотоксичний.
Умови застосування: Гербіцид Честер варто вносити на молоді бур'яни, які лише починають активно розвиватися. На злакові трави препарат краще всього діє на стадії 3-6 листків або при висоті стебла 20-30 см, а на дводольні – за наявності 2-4 листків. Оптимальна температура для внесення препарату – від + 15°С до + 25°С. Мінімально допустима для того, щоб основний компонент почав діяти, складає +9°С.
При використанні гербіциду Честер обов’язковим є додаванні поверхнево-активної речовини, яка допомагає краплям розчину краще закріпитися на поверхні рослин та покращити проникаючу спроможність. Збільшити спектр впливу на бур'яни можна за допомогою додавання до робочого розчину інших препаратів, у складі яких є римсульфурон. 
Також при обприскуванні посівів кукурудзи на стадії 4-8 листків гербіцид Честер можна використовувати спільно з препаратами, призначеними для позакореневого підживлення культури, або цинком.

Упаковка 0,5 кг (Ціна вказана за упаковку 0,5)

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду