Сержан соняшник (Нертус, стандарт)

Сержан соняшник (Нертус, стандарт)
Нема в наявностi

Виробник: НЕРТУС АГРО

Посівний матеріал

Сержан Нертус, Сержан стандарт, сержант Нертус, Нертус сержант, гібрид сержант, Сержан Нертус ціна, купити сержант Нертус, соняшник Сержан, соняшник сержант, ціна Сержан соняшник

Вартiсть: 0 грн

Опис

Сержан соняшник - стандарт

Сержан – середньоранній гібрид соняшника, отриманий простим методом селекції без застосування можливостей генно-модифікованої інженерії. Його оригінатором є Інститут польоводства та овочівництва, розташований в місті Нові Сад (Сербія). 
В Державному реєстрі України цей гібрид з’явився в 2006 році. Завдяки своїй високій стійкості до різних захворювань та стресових ситуацій, чудово підходить до вирощування в умовах лісостепу та степу. 
Вегетаційний період складає 108-112 днів, стебло виростає вгору на 165-185 см. Характеризується міцністю та стійкістю до полягання. Дуже потужна й сильно розгалужена коренева система Сержану дозволяє рослинам вбирати вологу з грунту на глибині 1,5-2,5 м.
Гібрид стійкий до 5 рас вовчка (A, B, C, D і E), соняшникової молі, іржі, добре переносить грунтову і повітряну посуху, дуже пластичний. Терпимий до фомопсису, в’янення, білої та сірої гнилі, інших хвороб, що атакують листя та стебло. У випадку вирощування на виснажених грунтах здатний позитивно реагувати на середні дози мінеральних добрив.
Потенційний показник урожайності гібриду складає більше 45 ц/га. Оптимальне співвідношення густоти посівів складає 50-55 тис/га (степ) та 55-60 тис/га (лісостеп). Водночас за кілька років проведених випробувань сорту в Україні середня врожайність цього виду соняшника в лісостеповій зоні склала 26,6 ц/га. Олійність зерен була на рівні 50,2%. Сержан утворює кошик діаметром від 21 до 25 см, насіння має середньо великі розміри. Вміст білків у ньому складає 16-19%.
Гібрид характеризується хорошою продуктивністю нектару і пилку, завдяки чому є досить привабливим для бджіл та інших комах. Насіння інкрустоване (фунгіциди, мікродобрива, полімерний барвник, стимулятор росту) і упаковане в чотирьохшарові паперові мішки.

 

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду