Буряковий Турбо 10л

Буряковий Турбо 10л
В наявності
Вартiсть: 290 грн

Опис

Буряковий Турбо – підживлюючий засіб, призначений для комплексної підтримки коренеплідних культур. Має у своєму складі цілу низку мікроелементів, що є необхідними саме для буряка, а також збагачений вільними амінокислотами та сполуками, що вміщують азот, фосфор, калій. 

Норма витрати на буряк: 1-2л/га

Якщо буряк цукровий чи кормовий є тими культурами, з якими працює ваше господарство, то варто обов’язково купити Буряковий Турбо, аби гарантовано отримувати добрі врожаї цих коренеплодів. 

Механізм дії цього органо-мінерального добрива полягає у стимулюванні обмінних процесів у клітинах рослини, пришвидшенні синтезу білків. Цьому якісно сприяє наявність L-амінокислот у складі даного добрива, а велика кількість поживних речовин та мікроелементів створює необхідне для цього середовище. 

Використання Буряковий Турбо забезпечує такі переваги господарствам, що його використовують:

Вчасно нейтралізує можливий дефіцит мікроелементів, підготовлюючи рослини до можливих погодних негараздів та впливу збудників хвороб;

Це добриво є одним з найбільш насиченим мінералами зразків засобів підживлення. Його склад вміщуює такі важливі мікроелементи, як залізо, магній, мідь, цинк, бор, сірка тощо;

У результаті рослини набувають більшої стійкості щодо всього спектру факторів негативного впливу;

Суттєво покращуються, як кількісні, так і якісні показники врожаю.

Засіб може застосовуватися, як самостійний агрономічний продукт, так і як компонент комплексних сумішей для обробки. Існують деякі обмеження по сумісному застосуванню. А саме, не рекомендоване сумісне внесення у бакових розчинах із високоселективними гербіцидами, а також з фосфорорганічними інсектицидами. 

Інші рекомендації щодо правильного регламенту внесення зазначені у інструкції до даного добрива, яких неодмінно треба дотримуватися. 


Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Гумат 500 Лайф Біохем

5

Стимулятор росту Нumate 500Тара: каністра 10 л. Препаративна форма: концентрат емульсії.Виробник: ко..

Вартiсть: 595 грн
Купити
Антистрес 03

5

Комплекс Antistress 03Фасовка: каністри 10 л.Препаративна форма: рідкий концентрат.Виробник: компані..

Вартiсть: 595 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду