Булон гербіцид

Булон гербіцид
Архівний товар
Вартiсть: 209 грн

Опис

Гербіцид Булон

Тара: каністра 20 л.

Опис: Системний післясходовий гербіцид Булон від компанії BEST призначений для застосування на полях під посів ярих зернових, парах та землях несільськогосподарського призначення з метою контролю практично всіх видів однорічних та багаторічних бур'янів. Препарат також може використовуватися як засіб для десикації зернових культур і соняшника. Поставляється у вигляді водного розчину.

Механізм дії: Діючим компонентом гербіциду Булон виступає гліфосат у формі калійної солі. Ця речовина абсорбується листям бур'янів, поширюється по всьому організму, в тому числі потрапляючи в кореневу систему. Під її впливом у рослин пригнічується утворення ферментів, необхідних для вироблення життєво важливих амінокислот. 

Перші ознаки гербіцидної дії можна помітити на 2-3 день після внесення препарату у вигляді пожовтіння та початку в’янення зеленої маси. Цілковита загибель бур'янів досягається протягом двох тижнів, залежно від їхнього виду та погодних умов. Найкращий результат Булон демонструє в суху, ясну погоду, при вологому ґрунті і помірній температурі (12-15 °С).

Норма витрати Гербіциду Булон

Культура

Норма, л/га

Пари2,0 - 4,0
Поля призначені під посіви ярих зернових2,0 - 4,0
Землі не с/г призначення2,0 - 4,0
Десикація зернових1,5 - 2,0
Десикація соняшнику1,5 - 2,0

Особливості препарату:

 Може вноситися з моменту танення снігу і до пізньої осені;

 З першого разу знищує практично всі бур'яни, в тому числі й ті, які важко викорінюються механічними обробками;

 Добре розчиняється у воді, забезпечуючи швидку дію на рослини;

 Міцно закріплюється на поверхні листя за рахунок присутності в складі ПАР;

 Не має ґрунтової дії і не впливає на сівозміну;

 Сприяє підвищенню вологості ґрунту, захищає його від ерозії; 

 Не перешкоджає проростанню насіння культурних рослин;

 Не має шкідливого впливу на навколишнє середовище;

Не токсичний для бджіл і птахів;

 Може застосовуватися спільно з більшістю інших засобів захисту рослин.

Умови застосування: Гербіцид Булон можна вносити один раз протягом сезону. Обробку рекомендується проводити, коли бур'яни лише починають активно розвиватися. Однорічні злакові найбільш чутливі до дії препарату при досягнені довжини листя 5 см, однорічні дводольні – у фазу 2-х справжніх листків, багаторічні злакові – при висоті стебла е більше 15-20 см, а багаторічні дводольні – у фазу цвітіння. 

Оптимальна температура для внесення гербіциду складає від + 15°С до + 25°С. Найкраще обприскування виконувати вранці або ввечері за відсутності вітру і до появи роси. Обов'язковою умовою ефективності дії препарату є відсутність опадів протягом 3-х найближчих годин. 

В якості десиканта Булон на посівах зернових культур та соняшника застосовується не пізніше, ніж за 2 тижні до початку збирання врожаю.

Застереження: Механічні роботи на оброблених гербіцидом полях дозволяється проводити через 7 днів. Перед внесенням препарату не рекомендується обробляти грунт культиватором чи косити бур'ян. 

Додаткова інформація: Мінімальні норми внесення препарату допускаються, якщо на ділянці переважають однорічні бур'яни. Для посилення гербіцидної дії на перерослі бур'яни до розчину гербіциду Булон рекомендується додавати аміачну селітру або сечовину.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду