Бравус соняшник

Бравус соняшник
В наявності

Виробник: Sun Expert

Соняшник


Вартiсть: 5 300 грн

Опис

БРАВУС – сербський високоврожайний стійкий гібрид соняшника середньоранньої стиглості, призначений до вирощення із застосуванням технології Clearfield. Купити БРАВУС доречно представникам тих агровиробничих господарств, що працюють у степових та південно-степових регіонах України, де часто доводиться стикатися із загальною нестачею зволоження, до якої даний гібрид не дуже чутливий завдяки його властивостям. 

Оголошений виробником потенціал врожайності знаходиться на рівні 54 Ц/Га, довжина вегетативного періоду 108 – 113 днів, вірогідна висота стиглих рослин 185 – 195 см. Рівень олійності сім’янки 48 – 50 %%. 

При цьому гібрид майже нечутливий до враження збудниками гнилісних хвороб, таких як сіра та біла гнилі, не дуже чутливий також до септоріозу, фомозу, фомопсису, іржі, пероноспоріозу, альтернаріозу та вугільної гнилі. Добре протистоїть рослинам-паразитам, а саме вовчку у його 5 расах (А – Е). Не має схильності до вилягання та осипання впродовж всього періоду життєдіяльності рослин.

Гібрид добре реагує на проведення необхідних заходів для контролю ураження площин небажаною рослинністю (рекомендоване застосування засобів на базі речовин з групи імідозолінів), також може бути задіяні фунгіцидні заходи. 

Найкращий термін початку сівби для даного гібриду це встановлення стабільної температури довколишнього середовища +7 ºС … +9ºС. Посівна кампанія має забезпечити рекомендовану густину стояння стиглих рослин на полях на рівні:

Для регіонів із достатнім рівнем зволоження 58 – 63 тис. од./Га;

Для регіонів із нестабільною зволоженістю 53 – 58 тис. од./Га;

Для регіонів із низьким рівнем зволоження 48 – 53 тис. од./Га.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Євро-Ленд гербіцид, Нертус

5

Євро-Ленд - гербіцид системної та грунтової дії для знищення однорічних двудольних та злакових бур'я..

Вартiсть: 580 грн
Купити
Євролайтнінг

0

Євро-Лайтнінг® - високоефективний гербіцид розробки всесвітньовідомого концерну BASF, призначений дл..

Вартiсть: 1 500 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду