Босфора

Босфора
В наличии
Вартiсть: 3 350 грн

Опис

Насіння соняшнику «Босфора»

«Босфора» – соняшник зі стабільною врожайністю і стійкістю до появи нових рас вовчка. Генетично близький до гібриду «Санбро МГ». Характерний швидким розвитком на початкових етапах. Виявляє відмінну жаро- та посухостійкість, що є важливою характеристикою, при виборі насіння для висадки. 

Опис і рекомендації з експлуатації

Гібрид від компанії «Сингента» стресовитривалий. Виведений для вирощування у засушливих умовах степу. Фактична врожайність соняшнику «Босфора» – 25-30 ц/ га, доволі значний вміст олій – 48-49%. Рекомендації по густоті на період збирання, для зони помірного зволоження – 40-45 тис. рослин/ га. 

Новий середньоранній екстенсивний гібрид соняшнику в своїй групі стиглості має високі потенціали до врожайності. Стійкий до рас вовчка A-F. Висота рослини – вище середнього, в залежності від вологозабезпеченості показники можуть змінюватись.

Основні характеристики (по 10-ти бальній шкалі):

Потенціал врожайності – 8;

Стабільність врожаю – 8;

Комплексна толерантність до хвороб – 6;

Толерантність до фомопсису – 5;

Толерантність до склеротиніозу – 7;

Посухостійкість – 9;

Вміст олії – 8.

«Босфора» – це лідер врожайності при мінімальній агрообробці, рівномірне цвітіння та дозрівання. Насіння рекомендовано до висадки в Україні у південному степу, так як мають добру посухостійкість. Для вирощування та обробки кращими областями стали Запорізька, Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Херсонська й Одеська. Також бажано дотримуватися чергування сільськогосподарських культур на полі та класичної обробки ґрунту. Не варто розміщувати на полях з високим зараженням фомопсису.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду