Бетадим інсектицид

Бетадим інсектицид

Виробник: Нертус
Артикул: Бетадим
Наявність: В наявності
288 грн з ПДВ
Мінімальне замовлення цього товару 5

Інсектицид БЕТАДИМ ( Диметоат 300г / л + бета-циперметрин 40г / л )
Призначення: використовується в сільськогосподарському виробництві для захисту зернових культур від шкідників. Має високу стартову токсичність, тому дія препарату стає помітною вже через досить короткий проміжок часу з моменту обробки полів.
Дія: препарат БЕТАДИМ відзначається високоефективною контактно-кишковою дією, завдяки поєднанню 2-х фосфорорганічних та піретроїдних компонентів: діметоату та бета-циперметрину. При потраплянні в організм діаметоат порушує роботу нервової системи шкідників, а бета-циперметрин – процес обміну речовин в мембранах клітин. Обидва компоненти є синергічними, що суттєво посилює токсичний вплив препарату на шкідників і разом з тим знижує шанси виникнення у них резистентності.
БЕТАДИМ характеризується високою ефективністю захисту рослин від гризунів, кліщів та комах. Після проведення обробки захисна дія триває від 14 до 16 діб.  
Застосування: Внесення препарату допускається виключно наземним способом. Найкраще це робити вранці або ввечері при оптимальній температурі повітря +12..+22˚С, за відсутності опадів та сильних поривів вітру (не вище 2-3 м/с). Важливо слідкувати за тим, щоб листя рослин рівномірно покривалось робочим розчином. 
БЕТАДИМ застосовується 1 раз на сезон. Проведення механізованих робіт в полі дозволяється лише через 4 доби після обприскування, використання ручної праці – через 10 діб. 
Ефективність препарату може різко знизитись у випадку, коли менше ніж через 4 години після його внесення, пройшов дощ. 
Додаткова інформація: Препарат БЕТАДИМ може використовуватися сумісно з переважною більшістю інших інсектицидів, а також фунгіцидів. Виняток становлять лише сильнолужні препарати. Водночас перед масштабним внесенням варто провести пробне змішування, дотримуючись рекомендованих доз. 

Тара: каністра 5 л.

Регламент застосування інсектициду Бетадим

КультураШкідливий організмНорми витрати інсектициду Бетадим, л/га
Картинка з сайта agrotorg.in.ua
Клоп шкідлива черепашка, трипси, п'явиці, злакові попелиці, злакові цикадки0,15-0,5
ЯчміньП'явиці, злакові попелиці, трипси0,15-0,2

Написати відгук

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Агроторг - Аграрний інтернет магазин 1 © 2019

Наше розміщення

м.Кропивницький (Кіровоград), Україна
проспект Інженерів 7

+38(050)783-53-52

Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб-Вс: Выходной