Беркут фунгіцид

Беркут фунгіцид
В наявності

Виробник: Нертус

Засоби захисту рослин (агрохімія)

беркут фунгіцид, беркут Нертус, беркут Нертус ціна, купити беркут Нертус, купити беркут фунгіцид, купити беркут ЗЗР, тебуконазол Нертус

Вартiсть: 500 грн

Опис

Фунгіцид Беркут

Тара: каністра 5 л
Призначення: Використовується переважно на посівах ріпаку: для захисту від шкідливих об’єктів, а також як росторегулюючий засіб. Має системну дію. Може застосовуватися на полях під озимою та ярою пшеницею, а також на виноградниках для боротьби із захворюваннями цих рослин. 
Дія: Основним компонентом препарату є тебуконазол. Його фунгіцидна дія проявляється в порушенні процесу синтезу в клітинних мембранах, внаслідок чого ті втрачають свої біолого-механічні властивості та настає загибель патогенів. 
У випадку внесення препарату восени на посівах ріпаку, він призупиняє процес розростання сходів, стимулюючи заміст цього зміцнення та розвиток кореневої системи. Це робить рослини більш стійкими до морозів та допомагає їм легше перенести зиму.
Застосування: Препарат Беркут вноситься наземними обприскувачами. При цьому витратна норма повинна бути такою, щоб робочий розчин не стікав з поверхні рослин відразу після потрапляння на них.
Для регуляції росту ріпаку обробка проходить восени при появі у рослин 5-7 листочків. Обприскування культур з метою їх захисту від шкідливих об’єктів виконується під час активної вегетації, коли погодні умови найбільш сприяють виникненню та розповсюдженню захворювань, або коли вже з’явилися перші ознаки враження.
Остання обробка повинна відбуватися не пізніше, ніж за 50 днів до запланованого початку збирання врожаю. Застосування препарату забороняється при поривах вітру більше 4-5 м/с. Механізована праця на оброблених полях дозволяється через 3 дні, а ручна робота – лише через 7 днів. 
Додаткова інформація: Беркут сумісний з більшістю агрохімікатів та пестицидів. При його застосуванні захисна смугу для бджіл повинна складати не менше 2-3 км, а обмеження в часі льоту комах-запилювачів – 5-6 годин. 
Діюча речовина фунгіциду Беркут: тебуконазол 250 г / л
Ціна вказана за 1л .

Регламент застосування Фунгіциду Беркут

Культура
Шкідливий об'єкт
Норма витрати фунгіцида Беркут, л/га
Картинка з сайта agrotorg.in.ua
альтернаріоз, циліндро- спроріоз
1,0
Картинка з сайта agrotorg.in.ua
озимий
Інгібування росту листя та підвищення стійкості до екстремальних погодних умов
0,5-0,75


Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендованi товари

Беркут Форте 5л

0

Беркут Форте – засіб захисту рослин підвищеної ефективності, що поєднує у собі лікувальну та пролонг..

Вартiсть: 740 грн
Купити

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду