Гербіцид Белкар

Гербіцид Белкар
В наявності

Виробник: CORTEVA

Гербіциди

Вартiсть: 4 000 грн

Опис

Тара: пластикова пляшка 3 л

Препаративна форма: концентрат емульсії

Виробник: Corteva Agriscience

Двокомпонентний післясходовий гербіцид Белкар - це абсолютно новий і прогресивний підхід до вирішення проблеми контролю широкого спектру бур'янів перш за все на посівах озимого ріпака (в осінній період). Також може вноситися на посіви соняшника та зернових культур. 

Препарат розроблений на основі інноваційної молекули Arylex™ Active, завдяки чому має значно покращену ефективність. Особливо помітно це проявляється при його застосуванні проти зимуючих бур'янів та тих, які важко викорінюються. 

Склад і дія

Головними діючими компонентами у складі гербіциду виступають галауксифен-метил (9,6 г/л) (молекула Arylex™ active) та піклорам (48 г/л). Перший за механізмом дії відноситься до синтетичних ауксинів. Другий характеризується системною дією й здатен проникати в організм одночасно через листкову поверхню та кореневу систему.  

Перші ознаки дії препарату стають помітними вже через 1-2 дні після обприскування. У чутливих бур'янів порушуються ростові процеси, пригінчується їхній загальний вигляд. Усе це призводить до неминучої загибелі протягом наступних 2-4 тижнів. На швидкість впливають такі фактори як ступінь засмічення посівів, видовий склад та фаза розвитку бур'янів, погодні умови.

Загальні властивості препарата:

  • Ефективно контролює активно вегетуючі однорічні двосім’ядольні бур’яни на посівах озимого ріпака;
  • Знищує на ранніх стадіях розвитку дводольні бур'яни з родини капустяних;
  • Відзначається швидкою гербіцидною дією;
  • Має широке вікно застосування;
  • Зберігає якісну гербіцидну дію за прохолодних умов;
  • Мінімізує ризик появи резистентності, завдяки поєднанню компонентів із різних хімічних класів;
  • Може застосовуватися разом з іншими гербіцидами для розширення спектру дії на дводольні бур'яни;
  • Не має обмежень у сівозміні.

Рекомендації до внесення: Гербіцид Белкар призначений для одноразового і виключно наземного обприскування під час вегетаційного періоду культур. Озимий рапс обробляється восени починаючи від фази 2-х листків і включно до появи 6 листків. Оптимальна температура виконання - від +8°С до +25°С. Найкраще препарат проявляє себе, коли чутливі бур'яни перебуваються на етапі від сім’ядолі до утворення 4-х листків.  

При застосуванні комбінованого захисту посівів інтервал між внесеннями Белкара та іншого гербіциду має бути 10-12 днів.

Гербіцид Белкар не рекомендовано вносити, якщо посіви переживають стресовий стан під дією зовнішніх негативних чинників,  а також при прогнозованому випаданні дощу впродовж 1 години. Волога може призвести до зниження ефективності препарату. 

У випадку приготування бакових сумішей до розчину Белкара не слід додавати регулятори росту, фунгіциди з функцією регулятора, фосфорорганічні інсектициди та мікродобрива зі вмістом бору. Також потрібно уникати поєднання препарата з протизлаковими гербіцидами й гербіцидами на основі клопіраліду. 

Додаткова інформація: Препарат Белкар не захищає посіви від злакових та багаторічних бур'янів. 

За необхідності пересіву поля навесні дозволяється висівати зернові культури, кукурудзу та ріпак.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Залишилися питання?

Залиште заявку, ми передзвонимо і запропонуємо вам пораду